שעה אחת של רכיבה על אופניים מול שעה אחת של תרגיל שחייה

רכיבה על אופניים ושחייה הן צורות של תרגיל אירובי, אשר לאורך זמן, יכול לשפר את הבריאות הכללית שלך ואת כושר. בהשוואה לריצה או ריצה, רכיבה על אופניים ושחייה מציעות צורות נמוכות יחסית של פעילות גופנית. לכל צורה של פעילות גופנית יש השפעות שונות על הגוף שלך ועלול להשפיע על המוטיבציה שלך בצורה שונה. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל משטר תרגיל חדש.

קלוריות שנשרפו

מספר הקלוריות שנשרף בשעה של רכיבה על אופניים או שחייה יהיה תלוי במספר גורמים, כולל עוצמת התרגיל ואת המשקל הנוכחי שלך. אדם במשקל 150 ק”ג. היה לשרוף כ 410 קלוריות לשעה של שחייה בנחת, אבל 682 קלוריות בשעה של שחייה הברכיים נמרצת. רכיבה על אופניים בקצב של 14 ו 15.9 קמ”ש שורף 682 קלוריות לשעה עבור 150 lb. אדם, עולה ל 1,091 קלוריות ב 20 קמ”ש.

משתנה: משקל

באופן כללי, תוכל לשרוף יותר קלוריות יותר אתה שוקל. שעה של שחייה בקצב נינוח יהיה לשרוף רק 245 קלוריות אם אתה שוקל 90 ק”ג, אבל 791 אם אתה שוקל 290 ק”ג. רכיבה על אופניים נייחים ברמת אינטנסיביות מתונה שורף 286 קלוריות עבור 90 ליברות. אדם אבל 923 קלוריות עבור 290-lb. אדם. עם זאת, צריבת קלוריות מוגברת עם משקל כבד צריך להיחשב ביחס להשפעה האיטית של עודף משקל. ככל שמישהו סובל מעודף משקל, כך יש סיכוי נמוך יותר לשמור על קצב שחייה נמרץ או אימון אינטנסיבי של אופניים במשך שעה שלמה.

משתנה: אינטנסיביות

רכיבה על אופניים היא בדרך כלל מעייפת יותר מהר אתה הולך, על משטחים קשים על פני השטח הררי. האינטנסיביות של אימון שחייה משתנה עם המהירות שלך ואת סוג של שבץ אתה משתמש. על פי ראיון עם השחיין המקצועי שרון דייויס, שדווח בעיתון הבריטי “דיילי מייל”, מבוגר ממוצע ישרוף 360 קלוריות לשעה בחזה. זחילה קדמית שורפת בממוצע 600 קלוריות לשעה, שבץ פרפר שורף 900 ​​קלוריות לשעה עבור אותו מבוגר ממוצע.

פעולות פיזיות

הפעולות הגופניות, היתרונות והחסרונות של רכיבה על אופניים ושחייה הם שונים. רכיבה על אופניים משתמשת בעיקר בשרירי הרגליים, בעוד שחייה משתמשת ברוב קבוצות השרירים הגדולות ובצלילים בכל הגוף. שחייה היא גם סוג של תרגיל שאינו נושא משקל, אשר יכול להיות גם יתרון וחסרון על אופניים. אם יש לך בעיות עם המפרקים שלך או שלד, שחייה מספקת צורה של פעילות גופנית שבה המשקל שלך נתמך על ידי המים, הפחתת המתח המשותף. עם זאת, ללא משקל לממש תרגיל אין את ההשפעות של חיזוק העצם של ספורט כגון ריצה או רכיבה על אופניים.