קצב הלב שלי הוא מעל 200 בעת פעילות גופנית

קצב הלב של התרגיל גדול מ 200 פעימות לדקה סביר לעשות אותך ואת הלב שלך יותר נזק מאשר טוב, וזה יכול להיות אפילו לשים את הבריאות הכללית שלך בסיכון. תרגיל אירובי בטוח ומועיל הוא זה שמגביר את קצב הלב למספר פעימות לדקה, אשר נופל בתוך אזור ה- THR, או קצב הלב, אזור. אם יש לך חששות לגבי קצב הלב בעת פעילות גופנית, עליך לפנות לרופא שלך.

קצב הלב המרבי – או MHR – הוא המספר המהיר ביותר של פעימות בכל רגע שהלב שלך יכול לשמור עליו ועדיין למלא את חובתו לשאוב דם בכל הגוף. זוהי נוסחה הנגזרת מן הגיל שלך. כדי לחשב את MHR שלך, להפחית את הגיל שלך מתוך 220. אם אתה בן 30, MHR שלך הוא 190. אם אתה בן 55, MHR שלך הוא 165. ככל שאתה צעיר יותר, גבוה MHR החזוי שלך. ואם אתה צעיר מ -20, MHR בריא עשוי להיות מעל 200. עם זאת, קצב הלב המרבי הוא רק זה – מקסימום. תרגיל אירובי אידיאלי מתרחש בטווח של THR האישי שלך.

אתה לא צריך לחרוג MHR שלך במהלך התרגיל. עם זאת, כדאי גם למנוע העלאת קצב הלב מעל 80 אחוזים של MHR שלך כדי למנוע את ההשפעות השליליות של overtraining. אזור ה- THR שלך הוא כ 60 עד 80 אחוזים של MHR שלך. לדוגמה, אם אתה בן 25 ויש לך MHR של 195, אתה לא רוצה הדופק התרגיל שלך יעלה על 156 פעימות בדקה, או 80 אחוזים של MHR שלך, במהלך פעילות אירובית. אתם תקבלו תועלת קרדיווסקולארית מקסימלית, תוך הימנעות מפגיעה גופנית, על ידי שמירה על קצב שבו קצב הלב שלכם הוא בין 117, או 60% מה- MHR שלכם, ו -156.

אם הלב שלך פועם מהר מדי במהלך התרגיל, הסימפטומים של overexertion זה יכול להיות מתון, אבל הם יכולים גם להיות חמורים ומסוכן. סימפטומים של overtraining כוללים סחרחורת, סחרחורת וקוצר נשימה חמורה מספיק כדי להשפיע על תיאום. ייתכן שתבחין כי הלב שלך הוא palpitating, מכה באופן לא סדיר או מרפרף. קצב לב מהיר עלול גם לגרום לכאב בחזה, כאבי בטן ובחילות. אתה יכול גם להרגיש חם מאוד, ואתה עלול להזיע הרבה יותר מהרגיל. תפסיק להתאמן מיד ולהתייעץ עם רופא.

ההשפעות האפשריות של overtraining כוללים עייפות מוקדמת. קצב לב מהיר במהלך האימון שלך עלול להשאיר אותך עייף מדי כדי לממש מספיק זמן כדי לקצור תועלת לב וכלי דם. אם אתה תרגיל קשה מדי בלי לתת לעצמך זמן התאוששות נאותה, אתה עלול לחוות עייפות גוברת עם כל אימון הבא. נאבק לעשות את זה דרך אמון זה היה נסבל פעם הוא סימן קלאסי של overexertion.

קצב הלב המרבי שלך

היעד שלך קצב הלב

הסימפטומים של overtraining

ההשפעות של Overtraining