לחץ על כאבי ראש

על פי ארגון הבריאות העולמי, כ 47% מהמבוגרים ברחבי העולם סובלים לפחות כאב ראש אחד בכל שנה נתון. כאב ראש מסוג המתח הוא הסוג הנפוץ ביותר של הפרעת כאב ראש. כאבי ראש מתחים מופעלים בדרך כלל על ידי מתח או מתח שרירים בצוואר ובראש. הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות סביב הצוואר ואת הראש עשוי לעזור להקל על הסימפטומים.

בסיס הגולגולת

להגיע מאחורי הראש שלך שם החלק התחתון של הגולגולת שלך פוגש את הצוואר, תוכלו למצוא הזנות קטנות. שרירים רבים ושונים נמצאים שם, אשר יכול לתרום כאבי ראש כאשר הם הדוקים. מניחים את האגודלים על החריצים ושאפו עמוק. כפי שאתה לנשום, לחץ על האגודלים שלך ואת הראש מעט לאחור. נקודה זו יכולה להקל על כאבי ראש רבים הרגשתי בחלק הקדמי והאחורי של הראש.

שריר טרפזיוס עליון

הטרפז הוא שריר גדול בחלק העליון של הגב. הוא מתחבר לצוואר העליון ולגולגולת, למטה באמצע הגב אל הכתף. מושיטים יד אחת אל הכתף הנגדית, השתמשו בקצות האצבעות כדי לחוש באמצע הדרך בין הצוואר והכתף ולחצו למטה. אצל אנשים עם שריר טרפזיוס חזק, ניתן לחוש כאב בצוואר ומסביב לאוזן.

שריר סטרנוקלידומסטואיד

Sternocleidomastastoid, או SCM, נצמדת מגב האוזן אל השד ועצמות הצווארון. כדי למצוא את נקודת הייצור של כאב הראש, הנח את ידך הימנית בצד ימין של הצוואר. סובב את הראש שמאלה. השריר שקופץ הוא SCM שלך. לחץ את השריר בעדינות, כאשר אתה מפנה את הראש בחזרה לחזית. קח נשימה עמוקה. בזמן שאתה לנשום, לאט לאט בעדינות את השריר הזה. אנשים עם SCMs הדוק יכול להרגיש כאב על העין שלהם וחלקם אפילו יש כאב הלסת.

שריר טמפורליס

שריר הטמפורליס מתגלגל מצדו של הגולגולת עד הלסת. בכל פעם שאתה מדבר או ללעוס, זה שריר משמש. אם השריר temporalis הוא חזק, כאב יכול להיות מורגש על המקדשים, סביב העיניים בלסת. כדי למתוח את השריר הזה, במקום את האצבעות על הגולגולת שלך מעל האוזניים ומאחורי הרקות שלך. קח נשימה עמוקה. בזמן שאתה לנשום, לאט לפתוח את הפה שלך לדחוף את האצבעות כלפי מעלה את החלק העליון של הגולגולת.

אזהרות

כאבי ראש יכולים להיות סימפטומים של מצב בסיסי רציני. חפשו טיפול רפואי מיידי אם אתם סובלים מבולבול, ישנונות מוגזמת, ראייה כפולה, חולשה, חום או עין אדומה או אם כאב הראש שלך הולך ומתדרדר. חפשו טיפול רפואי חירום אם אתם חווים כאב ראש פתאומי, חמור שמתפתח על פני כמה שניות עד דקות.