כיצד לטפל אקנה מחום

אקנה מכניקה היא סוג של אקנה הנגרמת על ידי חום או חיכוך על העור, על פי האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה. סוג זה של אקנה הוא בדרך כלל מחמירות על ידי פעילויות לגרום חום, כגון משחק ספורט. הציוד משוחק, כגון קסדות או רפידות הכתף, ליצור חיכוך על העור, גרימת נגעים קטנים לא נוח לאקנה. למרבה המזל, יש כמה אפשרויות לטיפול באקנה הנגרם על ידי חום. אתה יכול להשתמש באסטרטגיות מניעה כדי להפחית את החום על העור ואקנה לחימה תרופות.

ללבוש את הבדים הנכונים. אנשים שיש להם סוג זה של אקנה לעתים קרובות לחוות אקנה בגוף. ללבוש חולצות כותנה, אשר מאפשרים לעור לנשום בקלות, ממליץ על האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה. אם אתה משתתף ספורט מאורגן, אתה יכול ללבוש חולצת כותנה תחת המדים שלך לספוג זיעה בעור.

מקלחת מיד לאחר פעילות גופנית. השתמש מעל לדלפק פנים ושטיפת הגוף המכיל חומצה סליצילית. שטפו מקומות אקנה נפוץ מתרחשת, כולל הפנים, הצוואר, הגב והחזה.

הניחו לפנים ולמצח לנשום. אם אתה בדרך כלל ללבוש כובע או סרט ראש, זה גורם חיכוך נוסף בחום, וכתוצאה מכך breakout. חיידקים יכולים גם לצבור על הפריט, inflaming ו irritating העור.

החל תרופות מרשם. אם טיפול ללא מרשם לא עובד, פנה לרופא עור. היא יכולה לרשום חמצן בנזואיל חזק יותר, חומצה סליצילית וקרמיטי רטינואידים לטיפול בפריצות. תן טיפולים עד שמונה שבועות לעבוד.

בקש תרופות דרך הפה. אקנה מכונאי שאינו מגיב לטיפולים אקטואליים עשוי לדרוש תרופות אוראליות. הרופא עשוי לרשום אנטיביוטיקה עד ארבעה חודשים כדי לקבל חיידקים תחת שליטה. אנשים עם נגעים עמוקים, הנקראים אקנה ציסטות, עשוי להפיק תועלת השימוש Accutane. תופעות לוואי של תרופה זו, עם זאת, הם חזקים מאוד. נשים בהריון לא יכול לקחת את התרופה בגלל סיכונים מומים מולדים.