בסיס צבאי ובטיחות אופניים

נכון לשנת 2010, בארה”ב יש יותר מ -1.4 מיליון אנשי צבא בשירות פעיל. כמיליון עובדים אלה מוצבים באחד מבסיסים צבאיים יותר מ -400 בארה”ב, והשאר מתפשטים ברחבי העולם באחד מ -700 המאגרים הנוספים. כל בסיס הוא כמו מטרופולין קטן, לעתים קרובות עם משפחות ואזרחים אזרחיים נהיגה או רכיבה על כלי רכב צבאיים אישיים. בתוך גבולות הבסיסים, אופניים הם אמצעי תחבורה פופולריים, אבל כפי שהיית מצפה מן הצבא, ישנם כללים המסדירים את תנועת האופניים. רוב הבסיסים אוכפים כללים דומים לשימוש באופניים.

חוקי המדינות האינדיבידואליות קובעות את תנועת האופניים והרכב על בסיסים. תקנות צבאיות נוספות נאכפות על מנת להבטיח את הביטחון והבטיחות של הבסיס ושל האנשים בבסיס. על האופניים לנהוג לפי חוקי התנועה הממלכתיים שמכתיבים את כלי הרכב המנועיים עבור המדינה שבה ממוקם הבסיס. אופניים חייבים לרכוב עם זרימת התנועה ולציית לציוד ולבקרת תנועה. בנוסף, הרוכבים חייבים ללכת על האופניים שלהם כאשר חוצים את הרחוב ולהשתמש אותות יד בעת סיבוב.

כל אנשי צבא ובני משפחה חייבים ללבוש קסדות אופניים העונה על הסטנדרטים של קרן סנל או מכון התקנים האמריקני. עובדים אשר רוכבים על אופניים באזורים הדורשים כובעים קשיחים שאושרו על ידי ANSI כדי להגן על עצמם מפני חפצים נופלים או מעופפים יכולים ללבוש את הקסדות במקום קסדות אופניים.

עובדים המפעילים אופניים באזורי תעשייה או קו טיסה המיועדים לאזור ללא כובע בגלל הפוטנציאל של נזק אובייקט זר לא צריך ללבוש קסדת אופניים. אנשים שרכבו על אופניים עם שלושה גלגלים אינם צריכים ללבוש קסדות אופניים.

כל האופניים חייבים להיות אור תפקודית מחזירי אור אחורי גלויים מ 300 מטר במהלך שעות של נראות נמוכה.

אופניים חייבים להשתמש נתיבי אופניים כאשר הם זמינים. אחרת, אופניים צריכים להשתמש ברחובות.

על האופניים להתבונן בחוקי המדינה בנוגע לנוסעים. לדוגמה, המדריך של פורט סטיוארט והאנטר ארמייר ניו-יורק קובע כי ילדים בגילאים 1 עד 4 חייבים להיות מאובטחים במושב בטיחות לילדים, קרון אופניים או קלע לתינוקות, וחובה ללבוש קסדה.

חוקי התנועה האזוריים

קסדות

קסדה חריגים

אורות רפלקטורים

שבילי אופניים

נוסעים