איך להתאמן על טיולים בגובה רב

בגבהים גבוהים יותר, האוויר הוא דק יותר, יש פחות חמצן זמין וזה הופך להיות קשה יותר לנשום. ישנם סיכונים חמורים הכרוכים בטיולים בגובה רב, כולל מחלת גובה, תסמונת הרים חריפה ובצקת ריאות, כל אלה עלולים לגרום למוות. לפני שאתה הולך על טיול בגובה רב, אתה צריך לאמן את הגוף לעבוד ביעילות וביעילות בסביבות עם פחות חמצן.

להתחיל אימון לפחות חודשיים מראש. זה חשוב במיוחד אם אתה מתכנן טיול בגובה של יותר מ 13,000 רגל.

ראה רופא לבדיקה רפואית בשלבים המוקדמים של האימון, כדי להבטיח שהטיולים בגובה רב הם פעילות בטוחה ומומלצת לגילך ולמצב גופני.

לטייל לעתים קרובות ככל האפשר. לדברי Kilimanjaro טיפוס מומחה מומחה אתר Ultimate Kilimanjaro, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להתכונן לטיולים בגובה גבוה יותר היא לטייל לעתים קרובות ככל האפשר ובגובה גבוה יותר אם זמין. התחל בהדרגה, להגדיל את המרחק ואת הגובה של הטיולים שלך עם כל שבוע של אימון, כך הגוף והריאות שלך יכול להתרגל לתפקוד ברמות הגובה של הגובה.

להשתתף באימון מרווח. אימון אימונים הוא שיטה של ​​אימון מערכת הלב וכלי הדם על ידי העלאת קצב הלב באופן משמעותי ולאחר מכן מאפשר להתאושש לתקופה לפני העלאת אותו שוב. על פי אתר חיצוני של מיזוג גוף תוצאות, זה מכין את מערכת הלב וכלי הדם להתמודד עם הלחץ של רמות חמצן מוגבל בגובה גבוה יותר. אימון האימונים יכול לכלול ריצה מהירה, הפעלת גבעות או שימוש בהגדרת המרווח על מסלול דישה או אופני כושר. גוף תוצאות ממליץ לבחור יום אחד בשבוע לאימון אינטרוול ועושה שש חזרות של כל תרגיל שבחרת. בכל שבוע, להגדיל את העוצמה על ידי הפעלת ספרינט מהירה יותר או גבעה תלולה. אתה גם יכול להתאמן עם Pack כדי להוסיף משקל ולדמות את המשקל שאתה עלול להיות נושא במהלך טיול בגובה רב.

עבודה על פיתוח קצב נשימה ונשימה עמוקה. היכולת שלך לשלוט ולשמור על הנשימה שלך ולהרחיב את יכולת הנשימה שלך יהיה שימושי כאשר אספקת החמצן מופחת. אתר טיולי הליכה אתר TripDude.com ממליץ על פיתוח קצב נשימה / קפיצה שימנע ממך להתגבר על עצמך בגובה גבוה יותר. הוא גם ממליץ על תרגול נשימה עמוקה על הטיולים הכשרה. בכל פעם שאתה מתחיל להרגיש חסר נשימה, להתרכז לוקח נשימות עמוקות צעדים קטנים יותר עד דפוס נשימה נורמלי חוזר.