איך לדעת אם זקיקי השיער בחיים

על פי “המדע של טיפוח השיער,” זקיקי השיער הם שורש השיער. ללא זקיקי שיער, השיער לא יכול לגדול. אם אתה חווה נשירת שיער, אתה עלול להיות מודאג לגבי הבריאות של זקיקי השיער שלך עשוי להיות תוהה אם הם בחיים. במקרים מסוימים, על פי “יסודות וסיעוד בריאות מבוגרים,” זה פשוט לקבוע אם זקיקי השיער שלך בחיים. במקרים אחרים, עם זאת, עליך להתייעץ עם רופא לקבלת סיוע כדי לקבוע אם השיער שלך זקיקים.

בדוק את הקרקפת שלך במראה, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לכל האזורים של הקרקפת שלך שבו השיער שלך הוא דק במיוחד. אם אתם מבחינים בצמיחתה של צמיחת שיער חדשה, אשר ככל הנראה תהיה ברורה ביותר באזורים דלילים, זקיקי השיער חיים, על פי “המדע של טיפוח השיער”, שכן זקיקי השיער נדרשים לשיער חדש כדי להיות מבוגר.

בקר הרופא שלך כדי לדון נשירת שיער שלך חששות אם אתה לא רואה שום צמיחת שיער חדשה על בדיקה של הקרקפת שלך. בעזרת הרופא שלך, לקבוע אם אתה מועמד טוב ביופסיה הקרקפת. על פי “יסודות וסיעוד לבריאות מבוגרים,” ביופסיה הקרקפת כוללת הסרת קניון בסעיף של הדרמיס של הקרקפת שלך לבדיקה. זקיקי השיער, הממוקמים בדרמיס, נתפסים תחת מיקרוסקופ ומוערכים כדי לקבוע אם זקיקי השיער שלך חיים.

עוברים בדיקת משיכת שיער אם הרופא שלכם מחליט שאתם מועמדים גרועים לביופסיה של הקרקפת, אבל אתם מרגישים שאתם מועמדים טובים למבחן זה. למרות שמבחינת משיכת השיער היא פחות מדויקת מאשר ביופסיה של הקרקפת, היא פחות פולשנית ולכן עשויה לשמש ככלי אבחון עבור אנשים שאינם יכולים לעבור ביופסיה של הקרקפת, על פי “יסודות וסיעוד לבריאות מבוגרים”. בדיקת משיכת השיער מבוצעת על ידי משיכת כמה קווצות שיער מהקרקפת ובדיקתן מתחת למיקרוסקופ. זקיקי ניתן לבדוק מקרוב הרופא עשוי להיות מסוגל לדעת אם הזקיקים שלך בחיים.