Manthena satyanarayana raju של דיאטה

בריאות הוליסטית ותזונה גורו מבוסס בהודו, מנטנה Satyanarayana Raju ממליץ על רפואה אלטרנטיבית מבוססי ניגש לירידה במשקל. בליבתה, דיאטה של ​​מנטנה סאטיאנאראיאנה ראג’ו היא דיאטה מצומצמת המבוססת על צמחים, האוסרת על נתרן, שמן וסוכר ומדגישה את הידרציה. זוהי סטייה גדולה מן הדיאטה האמריקנית הממוצעת, לכן כדאי להתייעץ עם הרופא לפני שילוב דיאטה של ​​מאנתנה סאטיאנאראיאנה ראג’ו לשגרה. ייתכן שיהיה עליך להתאים את התוכנית כדי להתאים אורח חיים גמיש יותר כדי לענות על הצרכים התזונתיים החיוניים שלך.

מאנתנה Satyanarayana רג ‘ו דיאטה יסודות

דיאטה של ​​מנטנה סאטיאנאריאנה רג’ו סובבת על מזונות צמחיים, כולל אורז, קארי, אגוזי אדמה, נבטים ירוקים, ירקות, קוקוס ופולקס – לחם מפוחלץ מקמח ומים. יום טיפוסי על דיאטה של ​​מנטנה Satyanarayana Raju מתחיל עם מיץ ירקות, ואחריו עדשים, נבטים, groundnuts ו קוקוס לארוחת בוקר. לארוחת צהריים, אולי יש לך שניים עד שלושה phulkas עם אורז חום קארי, ואז ליהנות מי קוקוס או מיץ בערב לפני ארוחת הערב. לארוחת ערב, אתה יכול לאכול כמה phulkas עם סלט גלם או ליהנות ירקות ואורז.ההסתגלות הדיאטה שלך סביב מזונות מבוססי צמחים מציע כמה יתרונות בריאותיים, אנשים שעוקבים דיאטות צמחוניות נוטים לשקול פחות אוכלי בשר, יש דם נמוך יותר לחץ וסיכון מופחת למחלות לב, מסביר בית הספר לרפואה של הרווארד. עם זאת, דיאטה צמחית מוגבלת יחסית יכולה גם להגדיל את הסיכון שלך ליקויים מסוימים, כולל חומצות שומן אומגה -3 וויטמין B-12. אתה עשוי גם למצוא את זה קשה לקבל סידן בניית עצם, כמו גם ברזל, אשר נדרש לחסינות בריאה ואת זרימת החמצן. בעוד שמזונות מסוימים במנתנה סטיאנאראיאנה ראג’ו – כמו עדשים – מציעים חלבון תזונתי, תפספסו מאכלים עשירים בחלבון, כולל טופו, טמפה ואגוזים, יחד עם מוצרי חלב, ביצים, בשר ודגים רזים. סביר להניח שתמצא את זה קשה מאוד לקבל את כל החלבון שאתה צריך מן העדשים, אשר עשוי להקשות לשמור על מסת שריר ולשמור על המערכת החיסונית שלך.

המוסר החופשי

Manthena Satyanarayana דיאטה של ​​Raju יש “MOSS חינם” הכלל, כלומר אתה צריך לחתוך את מסאלה – תערובת תבלין נפוץ קארי בישול הודי – שמן, סוכר ומלח. רוב האמריקאים למעשה צורכים יותר מדי סוכר ומלח, כך קיצוץ על צריכת שלך יכול להציע יתרונות בריאותיים. סוכר, למשל, מגיע עמוס קלוריות “ריקות”, וחיתוך מאכלים מתוקים יכול לעזור עם בקרת משקל ולהפחית את הסיכון למחלות לב. שמן הוא גבוה קלוריות, אשר יכול לתרום לעלייה במשקל, וכמה מזונות שומניים – כמו מזון מהיר – להגדיל את הסיכון למחלות כרוניות. עודף נתרן תורם למחלות לב וכלי דם ויכול גם להשפיע לרעה על העצמות והכליות שלך, ולכן הגבלת צריכת שלך יכול להועיל לבריאות שלך.עם זאת, חיתוך נתרן ושמן לחלוטין יכול להיות כמה השפעות בריאותיות שליליות. אתה צריך נתרן – 1500 מיליגרם ליום – כדי לעזור לשלוט על רמות נוזל הגוף שלך, כמות קטנה של מלח מדי יום מגן עליך מפני לחץ דם נמוך. סוגים מסוימים של שמן – כמו חומצות שומן אומגה -3 בדגים או בשמן פשתן או בשמן אגוז – חיוניים לבריאות הלב ולתפקוד המוח, ואתה צריך כמות קטנה של שומן בארוחות שלך לספוג חומרים מזינים מסוימים, כולל ויטמינים A , D, E ו K. אם אתה מבין דיאטה Manthena Satyanarayana של Raju על המכתב, לחתוך כל מלח ושומן מהתזונה שלך, אתה עלול להיתקל תופעות לוואי.

דגש כבד על הידרציה

Manthena Satyanarayana של דיאטה של ​​Raju שם דגש כבד על הידרציה. תוכלו לשתות כמויות גדולות של מים לאורך כל היום על דיאטה – החל מ 34 עד 50 אונקיות של מים כאשר אתה הראשון להתעורר. Manthena Satyanarayana Raju ממליץ לשתות עד 5 ליטר מים – 170 אונקיות – לאורך כל היום, כמו גם שתיית נוזלים אחרים, כמו מי קוקוס או מיץ ירקות, במהלך היום. בעוד הידרציה חשובה לבריאות טובה, אתה לא “לא בהכרח צריך לשתות כל כך הרבה נוזלים לאורך כל היום. באופן כללי, אתה צריך לפחות 64 גרם של נוזלים מדי יום עבור הידרציה, בתוספת 16 גרם לכל קילוגרם של משקל מים איבד במהלך התרגיל, על פי אוניברסיטת אריזונה. ובעוד כליות של אדם בריא יכול לעבד עד 15 ליטר מים ליום – בהנחה שאתה שותה את זה בהדרגה לאורך כל היום – שתיית כמויות גדולות של מים עלולה לגרום לבעיות עבור אנשים מסוימים, כולל אלה עם מחלת כליות. הרופא שלך לפני שאתה באופן דרמטי את צריכת הנוזלים שלך, היא יכולה לתת לך המלצות צריכת מים מותאמת אישית, כך שתוכל להישאר hydrated בבטחה.

הנחיות ושיקולים נוספים

Manthena Satyanarayana דיאטה של ​​Raju גם קורא מהר פעם בשבוע או פעם בשבועיים, במהלך הזמן הזה, תוכלו לשתות משקה עשוי דבש מיץ ליים, עם פירות לארוחת ערב אם אתה רעב. בעוד מהר נועד לאזן מחדש את חוסר האיזון באורח החיים שלך, זה יכול גם להשאיר אותך מרגיש מקופח ורעב, במיוחד כאשר אתה עושה את המעבר מן דיאטה גבוהה במזונות מעובדים כדי דיאטה צמח מבוסס על ראגו ממליץ. דיאטות מוגבלות מאוד, אשר אינן מאפשרות וריאציה רבה כדי להתאים לטעם האישי גם לספור דיאטות אופנתיות, על פי אוניברסיטת קנטקי. אלה יכולים להיות בר קיימא בטווח הארוך, כך שקשה לראות תוצאות חיוביות. אם אתה מעוניין לעקוב אחר דיאטה Manthena Satyanarayana ראגו השראה, להתייעץ עם תזונה מקצועית. היא יכולה לעזור לשלב היבטים של הדיאטה לתוך תוכנית ארוחה אישית בריאה שתענה על הצרכים התזונתיים שלך כמו גם החליפה העדפות המזון שלך כדי לעזור לך לשמור על בריאות לכל החיים.