תזונתיים תזונתיים לנשים בהריון

תינוק גדל והולך הגביר את הדרישות התזונתיים על האם, ותזונה איכותית היא חיונית. למרות שייקים תזונתיים יכולים לספק חומרים מזינים רבים במהלך ההריון, שייק צריך להיות משלים לתכנית ארוחה מאוזנת במהלך ההריון, לא תחליף לתזונה בריאה.

מפתח הריון חומרים מזינים

במהלך השליש השני והשלישי, תוספת של 300 קלוריות ליום נדרשים כדי לתמוך בצמיחה אימהית התינוק. במהלך ההריון, חומרים מזינים מסוימים נדרשים כמויות גדולות יותר כדי לתמוך בצמיחה העובר, כולל סידן, ויטמין D, סיבים, חומצה פולית וחלבון.

חלבון מנענע

אתה צריך עוד חלבון הצרכים במהלך ההריון כדי לתמוך שריר וגידול רקמות. על פי האקדמיה של תזונה דיאטות, נשים בהריון צריך לצרוך 1.1 גרם לק”ג של משקל הגוף של חלבון ליום. מוכן לשתות משקאות חלבון הם נוחים, אבל כמה נועדו להיות מחליפים ארוחה עשוי להכיל יותר קלוריות וסוכר מאשר הרצוי. בעת ביצוע רעד בבית, נסה להשתמש אבקות חלבון, יוגורט, חלב או חלב שקדים כמו מקורות חלבון.

פירות וירקות רועד

שייקים שייקים הם אמצעי נוח ליהנות פירות וירקות רבים במשרתת קטנה. פירות וירקות מציעים מגוון של ויטמינים ומינרלים שהם חלק הריון בריא. בפרט, עלים ירוקים הם מקורות טובים של חומצה פולית, מפתח המסייע במניעת פגמים בצינור העצבי. ביצוע שייקים עם פירות וירקות יכולים גם לעזור לך להגיע למטרות צריכת הסיבים התזונתיים שלך במהלך ההריון.

מצרכים עיקריים עבור שייקים

תזונתיים תזונתיים הוא רק טוב כמו החומרים שאתה שם את זה. בנוסף פירות וירקות, ישנם כמה מצרכים המזווה מצרך שיכול להוסיף דחיפה תזונתיים לנער שלך. זנגביל טרי יכול לעזור להפחית תסמינים בחילות. מקורות שומן בריאים, כגון חמאת אגוזים, זרעי זרעי פשתן וצ’יה יכולים להשתלב בתוך שייקים. זרעי פשתן הם מקור טוב של סיבים חומצות שומן אומגה -3 המסייעים בפיתוח המוח. זרעי Chia הם מקור טוב של סיבים מכילים סידן וברזל.