פחמימות נמוכות

צ ‘ילי עשירים שעועית ודבק עגבניות, מוגש על אורז או עם ביסקוויטים, מתגלה ספירת פחמימות גבוהה. אבל, אם אתה מחטיא את המתכון על יסודותיו – בשר ותבלינים – יש לך ארוחה דלת פחמימות בטוח לספק. השתנו את המרכיבים של בשר, רוטב וירקות כדי ליצור גרסאות שונות של ארוחה זו Crock-Pot.

דל פחמימות מצרכים

בשר בקר או טחון משמש בדרך כלל צ ‘ילי אדום. אבל, כאשר אתה על דיאטה דלת פחמימות, כמעט כל בשר יעשה. שקול להשתמש בטורקיה הקרקע, הירכיים עוף או בשר בשר – כגון איילים או ביזון – כדי לשנות את הטעם של הצ ‘ילי שלך.זכור כי אחרים מכילים רכיבים פחמימות פרושים על פני מספר מנות אז אתה רק צורכים חלק קטן של התרומה שלהם carb . קצוצים פלפל אדום ופלפלים ירוקים להוסיף על 1.6 גרם של “פחמימות” נטו לכל 1/4 כוס. בצל לתרום 5 גרם לכל 1/4 כוס, מבושל, שום מוסיף כ 1 גרם לכל ציפורן. “נטו” carbs הם אלה שאתה דואג על דיאטה דלת פחמימות. הם נחשבים על ידי הפחתת גרם סיבים של מזון גרם הפחמימות הכולל שלה.רוטב עגבניות יש 3 עד 4 גרם של פחמימות נטו לכל 1/4 כוס, ואת רסק עגבניות מכיל כ 5 גרם של פחמימות נטו לכל 2 כפות. אתה צריך לפחות אחד של מוצרים אלה כדי לתת את הצ ‘ילי טעם עגבניות שלה. אם אתה משתמש עגבניות, עגבניות מקובלות, מדי, הם יעלה לך 2 גרם של פחמימות נטו לכל 1/4 כוס.תבלינים נפוצים בצ ‘ילי, כולל אבקת צ’ ילי, כמון וכוסברה, יש רק את כמות זעירה של פחמימות לכל כף, כך שאתה יכול להוסיף אותם בנדיבות.

בסיסי איטי- Cooker שיטת צ’ילי

לעשות צ ‘ילי איטי תנור עם טעמים קלאסיים של עגבניות תבלינים פלפלים. אתה הראשון sauté בשר טחון בשמן זית עד חום ולהעביר אותו כלי בישול איטי. סוטה קצוץ בצל ושום עד רך, ולאחר מכן להוסיף אותם בשר הקרקע. למעלה עם לפחות 1 כף אבקת צ’ילי וקורטום נדיב של כמון וכוסברה. מוסיפים כוס או שתיים של מים ופחית של עגבניות קצוצות. מערבבים בשתי כפות של רסק עגבניות עבור עיבוי, ולהגדיר את תנור איטי לחום נמוך. אפשר לצ’ילי לשלשל שלוש שעות או יותר, אם אתה מגיש ארבעה אנשים עם המתכון, כל אחד ייקח בערך 7 גרם פחמימות נטו, מגישים עם אונקיה של גבינת צ’דר מגוררת ו -2 כפות שמנת חמוצה – ביחד , אלה להוסיף על 1 גרם של פחמימות נטו. כוסברה טרייה טחון ג’לפנים פרוס לעשות תוספת טעימה גם, עם רק שמץ של פחמימות.

עוף ירוק צ’ילי נמוך פחמימות

השתמש עגבניות במקום עגבניות לשינוי מטורף של הקצב שלך צ ‘ילי. טומטיו נראה כמו עגבניות ירוקות קטנות אבל יש מרקם צפוף יותר. הם משמשים לעתים קרובות לעשות סלסה ורדה להתחתן היטב עם טעמים מתונים של עוף או תרנגול הודו. עם כ 3 גרם של פחמימות נטו לכל 1/2 כוס, הם יתאימו מתכון צ ‘ילי דלת פחמימות שלך.כדי להכין את הצ’ ילי, לקלף את פגז נייר את עגבניות שלך לקצוץ אותם חתיכות בגודל הקוביות. מטגנים אותם בשמן זית עם בצל, פלפלים ירוקים ושום. לזרוק את הירקות לתוך סיר איטי. חום ללא עור, ירכי עוף ללא עצמות בשמן זית, או להשתמש בטורקיה הקרקעית, ולהוסיף לתנור איטי. מוסיפים מים או מרק עוף כדי לכסות. מתבלים בכמון, מלח ופלפל. מבשלים ארבע שעות או יותר על אש גבוהה. מגישים עם גבינה שמנת חמוצה.

ירקות צוננים

השתמש בכל סוג של בשר הקרקע בצ ‘ילי כי חבילות ב ירקות נוספים, מבלי להוסיף הרבה carbs. הכינו את הבשר, הבצל והשום כפי שהייתם עושים צ’ילי קלאסי, אך מוסיפים קישואים קצוצים, עם כ 1 גרם של פחמימות נטו לכל כוס וחצי, כרובית קצוצה דק, עם 2 גרם של פחמימות נטו לכל 1/2 כוס, חצילים, עם 2 גרם של פחמימות נטו לכל כוס וחצי, מניחים את כל תערובת חומה בתוך סיר איטי העליון עם אבקת צ ‘ילי, כמון, רוטב עגבניות ומעט מים. מבשלים במשך מספר שעות על אש נמוכה כדי לאפשר את הטעמים להתמזג.