מידע תזונתי עבור סלט עוף

אה! סלט עוף. איך יכול משהו טעים כל כך להיות כל כך רע בשבילך? תערובת מיונז- y מעלה סיוטים של סתימת עורקי הלב, כולסטרול עוצר את הלב, שומנים רוויים ונתרן. באופן מפתיע, סלט עוף יכול להיות בריא ומזין כאשר עשוי מן החומרים הנכונים. שים לב למה שיש במתכון במסעדה האהובה עליך. יותר טוב עדיין — לעשות סלט עוף בבית כדי להיות בטוח שזה מועיל, לא מזיק, על הבריאות שלך ורווחה.

עוף תזונה עובדות

עוף הוא גבוה בחלבון, אבל גם גבוה בכולסטרול. עוף הוא נמוך נתרן הוא מקור טוב לבניית ויטמין B6 דם, זרחן לחזק את העצם ואת סל הגנה על הסל. כוס של בשר עוף צלוי וקל עם כ 231 קלוריות, 45 קלוריות שמקורן בשומן. גודל המשרתים מספק 96% מהערך היומי של ויטמין B3, או ניאצין, מפיק אנרגיה המסייע למערכת העיכול והמעיים.

סלרי ובצל

קצוצים סלרי בצל להוסיף יתרונות תזונתיים רבים סלט עוף. ירקות אלה מספקים סיבים תזונתיים ולתרום תערובת בריאה של ויטמינים ומינרלים, כולל ויטמין C, ויטמין B6, חומצה פולית, מנגן ואשלגן.

מַיוֹנֵז

אשם תזונה בסלט עוף הוא מיונז תבלין, אשר עשוי באופן מסורתי עם חלמון ביצה ושמן. מיובש קלוריות, או מיונז דיאטה היא חלופה בריאה מעט. עדיין גבוה בקלוריות — כוס יש 769 קלוריות, בעיקר מן השומן — דיאטה מיונז הוא נמוך בכולסטרול. גודל המינון של 8 גרם מוסיפים למעלה מ -70% מהערכים היומיומיים של ויטמין E, נוגדי חמצון רבי עוצמה, וויטמין K, סוכן מקריש דם. שמונה אונקיות מספיק כדי להפוך קערה של סלט עוף.

פירות ואגוזים

מתכונים רבים סלט עוף קוראים תפוחים פרוס או ענבים ושקדים או אגוזי מלך. פירות להוסיף סוכר נוסף (וקלוריות), סיבים תזונתיים וויטמין C. אגוזים הם כולסטרול חינם מלא של חומצות שומן אומגה -3 מועיל וויטמין E.

יש הרבה דרכים להוסיף יתרונות תזונתיים גדולים יותר סלט עוף. לשנות את תוכן הכולסטרול על ידי הפחתת כמות העוף במתכון ולהגדיל את כמויות של ירקות ופירות. השתמש רוטב יוגורט במקום מיונז כדי להוריד קלוריות ושומן. מוסיפים חסה קצוצה פריך, מלפפונים, גזר מגורר, או נבטי אספסת כמו משפרי בריאות נוספים. ספייס את זה עם מפזרים של פלפל קאיין בריא לב – אבל זוכר, קצת עובר דרך ארוכה.

אפשרויות בריאה