טיפול עיסוי פאראפאנגו צלוליטיס

בגלל כמה נשים יש צלוליטיס, אין זה מפתיע כי יש רשימה ארוכה של תרופות המבקשות “לרפא” את המצב הזה. בעוד צלוליטיס הוא לא מצב רפואי רציני, קליפת תפוז העור על הירכיים, הישבן או הירכיים יכול לגרום לאישה להרגיש מודעת. טיפולים נע בין נשים קרמים יכולים להשתמש בבית כדי ניתוחים כירורגיים טיפולים ספא. אפשרות אחת שמביא נשים ספא הוא טיפול עיסוי parafango צלוליטיס.

זיהוי

Parafango הוא שילוב של פרפין ופנגו. פרפין הוא חומר שעווה המשמש לעתים קרובות להכנת נרות. הוא נמס ומשמש בטיפולי ספא כדי לספק חמימות חודרת מלכודת לחות וחום בעור. פאנגו הוא בוץ חימר טיפולי, כי בדרך כלל מגיע מעיינות חמים ב Battaglio, איטליה. מוצרים, כגון קרם צלוליטיס, מוחלים לעיתים תחת פרפין כאשר משתמשים בו ללא הפנגו, על פי אן וויליאמס, מחברת “Spa Bodywork: A Guide for Massage Therapists”.

מַשְׁמָעוּת

תכונות שמירת החום של Parafango הפכו אותה לפופולרית בטיפולי צלוליטיס בארצות הברית, מייעצת ויליאמס. זה משמש באזורים הבעיה להמריא אינץ ‘כי החום הוא ארוך יותר מאשר חבילות הידרותרפיה, אשר עלול לאבד את החום בתוך חצי שעה. לעומת זאת, parafango לשמור על אזור היעד חם במשך כשעה. החום מפרפאנגו אמור להגביר את זרימת הלימפה ואת זרימת הדם לאזור ולסייע בהפקת רעלנים. זה גם גורם זיעה באזור ומסייע לגוף של האדם לספוג קרמי צלוליטיס ממוקמות מתחת.

מסגרת זמן

טיפול עיסוי Parafango עבור צלוליטיס היא לא תרופה חד פעמית, אם כי כמה ספא אומרים ללקוחות יראו הבדל כלשהו לאחר הביקור הראשוני. כמה ספא ממליץ טיפול parafango 2-3 פעמים בשבוע, עם מינימום של 10 סה”כ מפגשים לייצר תוצאות, בעוד אחרים אומרים סדרה של חמישה טיפולים יפיק תוצאות אופטימליות. הטיפולים נמשכים בדרך כלל לפחות שעה.

להשתמש

השיטה לשימוש parafango יחד עם טיפול עיסוי צלוליטיס יש כמה צעדים, ויליאמס מייעצת. פילינג גוף מלא נעשה לפני קרם צלוליטי מוחל על אזורים היעד. Parafango מוחל על קרם צלוליטיס עם המוליך גדול כמו מברשת צבע. האדם מכוסה אז בניילון. לחלופין, רצועות גזה יכול להיות טבל parafango ועטוף על הגוף. האדם ואז מקבל עיסוי על הפנים או הרגליים לפני parafango מוסר. קרם Firming הוא עיסה אז לאזור היעד של האדם.

שיקולים

תברואה היא שיקול חשוב עבור המטפלים המפעילים טיפולי עיסוי פרפנגו. המטפלים צריכים לטהר את בקבוקי המוצרים ואת הציוד האחר, כך שהפתוגנים המזהמים שמגיעים על הידיים של המטפל במהלך עיסוי כף הרגל, למשל, אינם מועברים ללקוח הבא, על פי וויליאמס.