החלקים הפופולריים ביותר של ציוד התעמלות

אירובי ומתקני התעמלות הם בין החלקים הפופולריים ביותר של ציוד התעמלות. מכונות אלה מאפשרות לך לממש עם תנועות גוף טבעיות, או לאפשר לך למקד אלמנטים מסוימים של פעילות גופנית. אתה עלול למצוא את זה ציוד מסחרי חדרי כושר ובית כושר. חלקים פופולריים של ציוד תרגיל עשויים גם להציע צורות חלופיות של פעילות גופנית עבור אנשים עם טווח של מגבלות תנועה או צרכים מיוחדים.

ההליכון יכול להיות הכלי הפופולרי ביותר של ציוד התעמלות. פלטפורמה חלקה על הליכונים ידני מאפשר את הצעדים שלך כדי לשלוט על המהירות שלך על חגורת הליכה. ממונע הליכונים מאפשרים לך לציין את מהירות החגורה. ממונע treadmills הם פופולריים ב gyms ובבתים כי הם מציעים תכונות לעקוב ולכוון את workouts. הליכונים ממונע עשוי לכלול קצב הלב חיישנים המאפשרים לך להגיע קצב הלב היעד שלך לפקח על הדופק שלך. טיימרים מאפשרים לך להתמקד בטופס שלך, לצפות בטלוויזיה או אפילו לקרוא תוך שימוש הליכון. מונים קלוריה לעזור לך לעמוד ביעדי ההוצאה הקלוריות שלך עבור כל אימון.

הפופולריות של משקולות חופשיות עשויה להיות קשורה צדדיות שלהם. משקולות חינם כוללים משקולת ומשקולות. ציוד זה יכול לספק אימון התנגדות גוף מלא. משקולות חופשיות דורשות תיאום רב יותר ומאפשרות לך להגדיל את הכושר הפונקציונלי שלך עם תרגילים המחקים תנועות גוף טבעיות. ספורטאים יכולים להשתמש במשקולות חופשיות להתאמן על תנועות הספורט הספציפיות. משקולות חופשיות מתאימות לתנועות שרירים מורכבות המאפשרות לך לעבוד את הכמות הגדולה ביותר של רקמת שריר אפשרית.

מאמנים אליפטי הם בין החלקים הפופולריים ביותר של ציוד התרגיל. אתה יכול להגיע קצב הלב היעד שלך מהר יותר על מכונת אליפטי מאשר על מכונות אירוביים אחרים. מכונות אלה לכוון את מערכת הלב וכלי הדם שלך נועדו לעזור לך לשרוף יותר קלוריות מאשר הליכה על משטח שטוח. הרגליים נעות בתבנית אליפטית, מה שעשוי להקל על הלחץ על המפרקים שעלולים להתרחש תוך שימוש במכונות אירוביות אחרות, כגון ההליכון. אליפטיות מסוימות עשויות לכלול צג קצב לב ובקרות להתאמת ההתנגדות בתנועות הרגל. הקונסולה של המכשיר עשויה לכלול תכונות כגון נגן תקליטורים, מאוורר ומסך טלוויזיה.

אופניים נייחים שכיחים עשויים להציע את ההשפעה הטובה ביותר אימונים אירוביים ירידה במשקל התרגיל. הפעילות באתר עשויה להימשך בין 45 ל -60 דקות או יותר. מחזורי שכיבה מציעים נוחות נוספת עבור אימונים מורחבת, כי המכונות האלה כוללים מושבים דמויי דלי שממקמים את גופך במצב חצי שכיבה. מכונות אלה בטוחות עבור כל משתמש, ובמיוחד עבור טירון או קשישים, כי האופניים שכיבה דורשים מעט או ללא תיאום. אתה יכול להעדיף את המכונה אם אתה סובל כאבי גב ו joints כואב.

מכונות כוח מסודרות משתמשות לעתים קרובות במצלמות, כבלים, גלגלי שיניים, גלגלות וערימת משקולות לתרגילי התנגדות. מכונות אלה מאפשרים לך לבודד קבוצות שרירים מסוימות על ידי הנחיית תנועות הגוף שלך. מתחילים מאמנים משקל או מפתחי גוף במיוחד עשוי להפיק תועלת באמצעות מכונות אלה כדי להתאים תנועות מסוימות. מכונות כוח מסודרים גם להועיל אנשים מחלים מפציעה על ידי שליטה משותפת articulations שלך.

הליכון

משקולות חינם

מאמנים אליפטיים

אופניים נייחים שכיבה

מכונות כוח מסובכות