אני underweight & רוצה להיכנס להריון

למרות שזה קורה כל יום ונראה תהליך פשוט, כמה תנאים חייבים להיות נפגשו כדי אישה להרות בהצלחה. אחד מהם הוא שהיא לא צריכה להיות עודף משקל ולא underweight – או מצב יכול להיות בעל השפעה שלילית על התפיסה. השגת משקל ראוי יכול לעזור לאישה שיש לה בעיה להרות.

כל אדם עם אינדקס מסת גוף נמוך עלול להיתקל בבעיות בהריון על פי המרכז לפוריות מתקדם של שיקגו. אם ה- BMI שלך מתחת ל -18.5, אתה נחשב לתת-משקל ברמה העלולה להיות בעייתית עבור התפיסה. לדוגמה, אישה הוא 5 מטר 4 אינץ ‘ו שוקל 105 £. יש BMI של 18 ולא יכול להיות מסוגל להרות. גם אם אתה רק underweight מעט, זה יכול לפגוע ביכולת שלך להיכנס להריון.

בדרך כלל אתה צריך לפחות 17 אחוז שומן הגוף הכולל כדי לביוץ באופן קבוע. הביוץ כרוך בשחרור של ביצה מן השחלות, אשר ממשיך לתוך הרחם כדי לקבל מופרה על ידי זרע. BabyCenter.com אומר כי אם יש מעט מדי שומן בגוף, זה יכול לשבש את זרימת ההורמון מהמוח לבלוטות יותרת המוח המעודד השחלות לשחרר ביצה. במקרה זה, לא תוכל לביוץ או לקבל את התקופה.

נשים שלא מבייצות אינן יכולות להיכנס להריון. אקאשיה אנדרסון מהמחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת ונדרבילט אומרת כי לנשים שיש להן אפילו 10 עד 15 אחוז שומן גוף קטן מדי, עשויות להיות מחזורי מחזור לא סדירים או הפסקה מוחלטת של הווסת. ללא ביוץ, הריון לא יכול להתרחש בשום מצב. כמה נשים אשר underweight יכול ללכת במשך שנים רבות ללא תקופה. כמה נשים עשויות להיות דימום פוריות, ולכן מקבל תקופה חודשית היא לא בהכרח אינדיקציה לכך שאתה פורה.

למרבה המזל, רוב הנשים אשר מרוויחים את המשקל הנדרש כדי להגיע BMI אידיאלי יוכלו לתקן את בעיות הפוריות שלהם ולהמשיך להיכנס להריון אם כל התנאים האחרים נמצאים במקום. זה עשוי להיות כרוך הפחתת שגרת האימון שלך אם אתה לממש כדי לשמור על שומן גוף נמוך או להגדיל את כמות השומן שאתה צורכים בתזונה. לאחר עלייה במשקל, רוב הנשים להתחיל בביוץ באופן קבוע, ואם הם לא, יש נהלים כדי לעזור להם אם הם שומרים על המשקל החדש שלהם.

הגדרת תת משקל

איך זה משפיע על הביוץ

איך זה משפיע על פוריות

מה לעשות