אבקת חלבון לעומת נבט חיטה

צריכת חלבון נאותה חיונית לתפקוד תקין של הגוף, אבל אם אתה מבצע כל סוג של פעילות גופנית נושאת משקל, חלבון הצרכים שלך להגדיל את הצורך שלך לתיקון שריר עולה. אנשים רבים פונים תוספי חלבון כדי לענות על צורך זה גדל, אבל נבט חיטה היא אפשרות אחרת קיימא שעשויים להיות יותר נוח דיאטות מסוימות. ישנם הבדלים גדולים בין השניים, ולכן עדיף לדעת את כל העובדות לפני שתבחר. בעוד נבט חיטה יש פרופיל מזין קבוע כמעט, אבקות חלבון יכול להשתנות באופן דרסטי.

קלוריות / שומן

אבקות חלבון זמינים במגוון של אפשרויות שומן וקלוריות תוכן. משקל-נוסחאות רווח יכול להיות מעל 2,000 קלוריות למנה, בעוד גירסאות אחרות יכול להיות כמו כמה כמו 100 קלוריות. תוכן שומן יכול לנוע בין 30 גרם ללא שומן בכלל, בהתאם לנוסחה. מנה של 1 כוס של נבט חיטה יש 432 קלוריות ו 12 גרם של שומן, ולכן למרות שזה לא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבור דיטר, זה בהחלט יש מקום דיאטה bulking של bulbuilder.

חלבון / פחמימות תוכן

נבט חיטה הוא חלק מזרע החיטה המספק מזון לצמיחה, וככזה, מכיל מינון כבד של חלבון – 32.8 גרם לקפה – אבל חלבון זה מגיע גם עם 56 גרם של פחמימות. אבקות חלבון יכול להכיל מעל 50 גרם של חלבון למנה, אבל הממוצע ביותר בסביבות 25 עד 30 גרם, אבקות חלבון רבים ללא פחמימות. אם אתה רק מחפש להגביר את צריכת החלבון שלך, שייק חלבון אפס פחמימות עשוי להיות טוב יותר עבורך. אבל צריכת פחמימות וחלבון בו זמנית חשוב לאחר אימון, כי פחמימות לעזור restock הגליקוגן שלך חנויות להאיץ את חומצות האמינו לשרירים שלך מהר יותר כאשר הם זקוקים ביותר לתיקון. במקרה זה, נבט חיטה יכול להיחשב אופציה קיימא.

תוספות

אבקות חלבון רבות מבוצרות עם ויטמינים, ורבים מכילים גם חומצות אמינו נוספות שעשויות לעזור לשפר את תיקון השריר. נבט חיטה, לעומת זאת, הוא גבוה באופן טבעי ויטמיני B, ויטמין E, ברזל, אבץ, אשלגן וזרחן. מנה 1 כוס מכיל גם 17 גרם של סיבים, אשר נעדר לעתים קרובות אבקות חלבון. נבט חיטה מספק תזונה שלמה יותר מאשר אבקת חלבון, אך ייתכן שלא תזדקק לתזונה מלאה בתוסף החלבון. אם אתה משתמש בו כמו חטיף ולא החלפת ארוחה, ויטמין ומינרלים התוכן אינו חשוב כמו כל עוד את שאר הדיאטה מאוזנת.

נוֹחוּת

חיידקי חיטה וחלבון אבקות הם קלים להכנת – פשוט להוסיף חלב. שייק חלבון מוכן הוא נייד יותר קערה של נבט חיטה, אבל לא יכול להיות כמו מילוי. אין שום סיבה שלא תהפכו את שניהם לחלק מהדיאטה שלכם – השתמשו באבקת החלבון כתוספת, אבל השתמשו בחיידקי חיטה כמו תוספת של דגני בוקר, סלטים, יוגורט וחטיפים אחרים: בדרך זו, אתם מקבלים את לטובת שניהם.