תרגילי זיכרון לאנשים עם פציעות מוח

לפחות 1.7 מיליון בני אדם יחזיקו פגיעה מוחית טראומטית בכל שנה, על פי איגוד מוח המוח של אמריקה. בין ההיבטים הפיזיים, הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים שעלולים להיות מושפעים, הדרך שבה אדם מרגיש, מתנהג, וזוכר יכול להשתנות על ידי פגיעה מוחית. מכיוון שכל אדם מושפע בצורה שונה מפגיעה מוחית, שינויים קבועים וזמניים עלולים לגרום לקושי או לקושי בחיי היומיום. תפקודים קוגניטיביים עשויים להשתפר באמצעות הכשרה מיומנויות וכלים שנועדו לסייע לזיכרון.

מַשְׁמָעוּת

לאחר כל פגיעה מוחית, חשוב להציע את רמת התמיכה הנכונה בהקדם האפשרי עבור ריפוי אופטימלי. גידול עצבי הוא איטי במיוחד, אשר עשוי להיות מתסכל עבור אדם הסובל מפגיעה מוחית טראומטית, אבל התמדה תיקון הגירעונות חייב להיות רדוף פעיל. תסכול לאחר פגיעה מוחית מתמשכת נפוצה הן עבור הפרט והן על המטפל שלו. נצל את הפגיעה במוח קבוצות תמיכה וארגונים עבור המחקר העדכני ביותר במניעת ותיקון השפעות פגיעה מוחית.

משמעות הטכנולוגיה

אנשים עם פגיעה בזיכרון עקב פגיעה במוח עשויים להיות עזר מאוד באמצעות שימוש במכשירי הקלטה. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לאדם עם גירעונות זיכרון כדי להפחית את הלחץ המתרחש כאשר הזיכרון נכשל. מתח יכול לגרום נזק נוסף המסלולים העצביים במוח, הפחתת הלחץ יכול לשפר ריפוי ויכולת זיכרון לאורך זמן. בגלל אימונים זיכרון יש שיעורי הצלחה מוגבלת, ספרי יומן, טלפונים חכמים אלקטרוניים רפידות פתק ומקלטי נחשבים כדרך מוצלחת יותר כדי לשפר את הזיכרון על פי האגודה פגיעה המוח של אמריקה.

קריאה

קריאה יכולה להוות אתגרים ייחודיים עבור אנשים נפגעים מוח עם פגיעה בזיכרון. בגלל עיכוב של זיכרון עשוי למנוע מאנשים אלה להיות מסוגלים ליהנות מזימה הדורשת זמן החזקה ארוכה יותר, זה יכול להיות מועיל להתחיל עם נתחים קטנים יותר. בדיחות קצרות, ציטוטים מפורסמים, סיפורים קצרים ניתן לקרוא מחדש לקרוא כדי להציע את החזרה הדרושה כדי להקים מחדש את המסלולים זיכרון שאבדו.

צבע סודוקו

עבור אנשים שנאבקים בזיכרון מתמטי לאחר פגיעה מוחית, יש משחקי סודוקו מבוססי צבע הנמצאים במסלולים דומים במוח. צבע מבוסס סודוקו מבטל דרישה זיכרון מספריים אבל מגרה דפוס דומה אזורים הלוגיקה של המוח עבור זיכרון הבניין כיף כי ניתן ליהנות מכל הגילאים. בנוסף, הרופא naturopathic רוברט אולמן ממליץ לנצל את ההשפעות הריפוי של arnica ההומיאופתית לסייע בריפוי פגיעה מוחית טראומטית ותיקון זיכרון תמיכה.

משחקי קלפים

משחקי קלפים כגון Old Maid, Go Fish, Memory, Solitaire ו- SNAP מנצלים כישורי זיכרון פשטניים שיכולים לעזור לאדם החלים מפציעה מוחית טראומטית. שימוש חוזר על הכללים, אדם עם פגמים הקשורים במוח פגום יכול ליהנות גירוי עצבי ללא מתח מוגזם. כאשר משחקים משחקים עם אדם הסובל מפציעה מוחית, זה עשוי להיות מועיל יותר להתמקד במשחק שיתופי מאשר על הזכייה.

קושי במחזור השינה יכול להיות בעל השפעה שלילית על יכולת המוח הפגוע לנצל את מלוא היכולת של הזיכרון שלהם. דפוסי שינה לא סדירים נפוצים במוח. שוחח על אפשרויות עם הנוירולוג שלך אם בעיות השינה משפיעות על קוגניציה ועל יכולת למידה.

שיקולים

פגיעה במוח קל יותר למנוע מאשר לרפא. לחנך את עצמך על איך למנוע פגיעה מוחית ולוודא שהאנשים שאתה אוהב תמיד ללבוש קסדה בעת רכיבה על אופניים. פגיעות במוח מתרחשות בדרך כלל במהלך פעילויות ספורט ותאונות רכב, תאונות רבות של כלי רכב מנועיים הקשורים לפגיעה במוח קשורות גם להתעללות באלכוהול של נהג אחד או יותר. טיפול בפציעה במוח מוקדם הוא האינדיקטור הטוב ביותר להתאוששות כדי להיות בטוח לזהות את הסימנים של פגיעה קלה, כגון דיבור עילגת, זיכרון לשגות, עייפות קיצונית, סחרחורת ובלבול. אל תנסה לטפל בכל פגיעה מוחית בנפרד מרופא, אפילו פציעות קלות יכול להיות מסכן חיים.

מְנִיעָה