סיבות לחוסר התעמלות אצל בני נוער

כ -50% מהאמריקאים הצעירים בגילאי 12-21 חסרי פעילות שוטפת ונמרצת, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. ילדים ובני נוער צריכים תרגיל קבוע עבור שרירים חזקים ועצמות, בעיות בריאותיות פחות סיכון מופחת להשמנה. זיהוי מחסומי התרגיל מאשר לשמור על העשרה שלך מלהיות פעיל מאפשר לך לעזור לה להיות בכושר פיזי יותר.

פחות חינוך גופני

ירידה בכמות ההשכלה הגופנית בבתי הספר תורמת לתרגול בני נוער פחות. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, כ -19% מבני הנוער בתיכון משתתפים בשיעור יומיומי של חינוך גופני שנמשך 20 דקות לפחות. אם הכיתה PE הוא המקור העיקרי של התרגיל עבור העשרה, הוא לא מקבל מספיק התרגיל היומי קבוע. במקרים מסוימים, בני נוער מסוגלים לבטל את הסכמתם או נדרשים רק לקחת אותם במהלך סמסטרים מסוימים, כלומר, הוא יכול ללכת במשך זמן רב ללא כל תרגיל במהלך שנת הלימודים.

טכנולוגיה נוספת

מחשבים, טלוויזיות, משחקי וידאו וטלפונים חכמים מקדמים אורח חיים בלתי פעיל. שעות יומיות מול מסך הוא לוח זמנים משותף העשרה. סקייפ מקוון או מדיה חברתית צ ‘אט מחליף הליכה לבית של חבר פעיל לקבל יחד. משחקי וידאו להחליף משחקים בשכונה איסוף. בני נוער אשר מבלים תקופות זמן ארוכות באינטרנט או על הספה צופה בצינור, להחמיץ פעילות גופנית יקר ופעילויות כושר.

חסר מוטיבציה

כמו מבוגרים, בני נוער לעיתים קרובות חוסר המוטיבציה או הרצון לממש. אם הכושר הגופני לא היה פעילות מוערכת במשפחה, בני נוער פחות סביר להניח את המאמץ או למצוא את המוטיבציה לממש. אם הנער סובל מעודף משקל או מרגיש מודע לעצמו על היכולות הגופניות שלה, היא עשויה גם להרגיש פחות מוטיבציה לממש. כמה בני נוער במצב זה מרגיש נבוך לממש בפומבי.

אין גישה

בני נוער גם צריך גישה ציוד התעמלות, קבוצות ספורט או מקום לבצע שגרות כושר. חוסר גישה מקשה על בני הנוער לממש באופן קבוע. כאשר גישה ציוד כושר פיזי או מקום מוגבל, לעזור העשרה שלך למצוא דרכים יצירתיות לממש היא דרך להתגבר על המכשול. התנגשויות תזמון הן גם מחסומים אפשריים לגישה לכלים הדרושים כדי להישאר פעילים מבחינה פיזית. אם העשרה יש הרבה שיעורי בית, עובד במשרה חלקית או נושאת הרבה של אחריות משק הבית, הוא עשוי למצוא את זה קשה לעשות זמן לממש.