מסכות לעור מיובש

כל סוגי העור עלולים לסבול מהתייבשות, אפילו משככי העור. בעוד עור יבש חסר שומנים או שמנים על פני השטח, עור מיובש חסר לחות על השכבות העליונות של העור. בנוסף משטר טיפול יומי יומי נאותה עבור סוג העור שלך, ייתכן שיהיה עליך להגביר את תכולת הלחות של העור הפנימי והחיצוני. מי שתייה מעלה את תכולת המים בתאים שלנו – כולל תאי העור שלנו – ובכך מחלימים באופן טבעי את העור. אבל, לפעמים, פשוט לשתות מים זה לא מספיק, ואתה יכול לבחור עבור מסכה לחות כדי להפוך את ההשפעות של התייבשות.

לחות לעור שמן

למרות העור שלך עשוי להיות שמן עשיר, אם זה חסר את הלחות נכונה, זה יכול להיות מיובש גם כן. מסכה קלה לעשות בבית משתמש בננה, דבש ולימון. מערבבים 1/4 כוס בננה מחית בקערה עם 1 כפית דבש וכמה טיפות של מיץ לימון טרי. דלג על מיץ לימון אם יש לך חתכים פתוחים או פצעים על הפנים שלך, או אם יש לך עור רגיש. החל את המסכה בננה על העור שלך, ולתת לו לשבת במשך 15 דקות. יש לשטוף את המסכה עם מים חמים, ולהחיל קרם לחות רגיל שלך SPF אם אתה יוצא בשמש. בננות מכילות ויטמינים A, B, C ו- E, יחד עם אשלגן, אבץ, ברזל ומנגן – כולם מקדמים בריאות העור. דבש הוא humectant אשר שואבת לחות לתוך העור ומסייע לשמור אותו שם. מיץ לימון הוא מרכיב אנטיבקטריאלי טבעי אשר יטפל בכל בעיות עור אקנה עור.

לשתות לעור יבש

יוגורט יווני הוא מרכיב אידיאלי עבור מסכה לחות כמו יוגורט הוא שמנת, וזה מקור טבעי של חלבונים, מינרלים, וויטמינים שיכולים באופן מיידי להזין עור מיובש. יוגורט מכיל גם חומצה לקטית אשר מסייע לחות את העור. בקערה, משלב 2 כפות יוגורט יווני (שומן מלא) עם 1 כפית דבש. הוסף לחיצת מיץ לימון אם העור שלך יכול להשתמש קצת brightening. אפשר מסכה לשבת על העור במשך 10 דקות לפני שטיפה עם מים פושרים. החל קרם לחות, ואם אתה עוזב את הבית, אל תשכח את קרם ההגנה. הימנע לימון אם יש לך עור רגיש.

טיפול לעור שילוב

העור שילוב עשוי להזדקק מסכה עשוי חלב חימר. מאז שילוב העור הוא בדרך כלל שמנוני באזור T (המצח, האף והסנטר) עם תיקוני מייבש על הלחיים, המסכה האידיאלית יהיה להתייבש שבו העור יבש ושמן איזון בו זמנית. לחלב יש תכונות לחות מחומצה לקטית, וחימר מסייע לספוג עודפי שמן. אתה יכול למצוא טיט המתאים מסכה לטיפול בעור בחנות מזון בריאות. מערבבים 1/4 כוס חלב מלא עם כף אחת עד טיט עד שיש לך להדביק חלקה. להפיץ את הדבק על העור שלך, הימנעות באזור העין שלך. תן את המסכה לשבת במשך 10 עד 15 דקות, אבל לא לאפשר את המסכה להתייבש על העור שלך – זה יהיה להביס את המטרה של המסכה, אשר כדי לחות את העור. יש לשטוף את המסכה ולהחיל קרם לחות. אם אתם יוצאים ליום או אל השמש, זכרו להשתמש במסנן הקרינה שלכם.

שיבולת שועל לכולם

שיבולת שועל יש תכונות מרגיעה לחות בעת שימוש בעור, מסכה של שיבולת שועל, דבש יוגורט hydrates לא רק סוגי העור הרגיל, אבל כל סוגי העור. בואו 1/4 כוס קוקר שיבולת שועל תלולה ב 3/4 כוס מים רותחים עד רך. מערבבים ב 3 כפות יוגורט רגיל, ולאחר מכן מוסיפים 2 כפות דבש. כאשר המסכה מגיעה עקביות להדביק חלקה, פרושים על הפנים. השאירו על 10 עד 15 דקות, ואז לשטוף. החל קרם לחות, ואם אתה venturing מחוץ לבית, להשתמש sunscreen.