יתרונות תזונתיים של חלב שקדים

חלב שקדים הוא משקה מתובל בטעם שמנת שנצרך במשך מאות שנים. זה הפך להיות מצרך פופולרי עבור אלה המבקשים להימנע חלב זמין בחנויות מכולת רבים במגוון של טעמים ומותגים. אתה יכול גם בקלות לעשות את זה בבית על ידי השריית, שחיקה ומתח שקדים גלם.

לעומת חלב של פרה

חלב שקדים נמוך בשומן ובקלוריות פחות מחלב פרה מופחת. כוס אחת של חלב שקדים בטעם וניל מכילה כ -90 קלוריות ו -2.5 גרם שומן, לעומת 120 קלוריות ו- 5 גרם שומן בכוס חלב פרה. מספרים אלה משתנים מאוד על ידי המותג והסוג, כמו חלב שקדים רגיל יכול להיות נמוך כמו 30 קלוריות למנה. בנוסף, מכיוון שחלב שקדים אינו מוצר מן החי, הוא אינו מכיל שומן רווי או כולסטרול. לכן, חלב שקדים עשוי להיות תחליף חלב מתאים לאלה על דיאטה לב בריא שבו יש רווי שומן כולסטרול יש להימנע. עם זאת, חלב שקדים גבוה יותר בפחמימות מאשר חלב פרה ומציע רק 1 גרם חלבון לכל כוס לעומת 8 גרם הנוכחי 1 כוס חלב פרה.

ויטמינים

רבים מוצרי חלב שקדים הם בתוספת ויטמינים A, D ו- B-12, ולכן הם מספקים אחוז משמעותי של הקצבה התזונה המומלץ שלך עבור חומרים מזינים אלה. כוס אחת של חלב שקדים מכילה 500 IU של ויטמין A, 100 IU של ויטמין D ו -3 מיקרוגרם של ויטמין B-12, שממלא 100% מהדרישות B-12 וכ -20% מהמלצות ויטמין A ו- D ליום . ויטמינים A ו- D חשובים לשמירה על מערכת החיסון הבריאה, ו- B-12 הוא מרכיב חיוני עבור פונקציות קריטיות בגוף כגון היווצרות תאי דם וסינתזת ה- DNA.

מינרלים

חלב שקדים עשיר בזרחן, אשלגן ואבץ. בנוסף, רבים חלב מסחרי שקדים הם בתוספת מספיק סידן לפגוש שליש RDA. אם תבחר שלוש מנות ביום של חלב שקדים על שלוש המנות המומלצות ליום של מוצרי חלב, אתה עדיין יכול לעמוד בדרישות הסידן של 1,000 מיליגרם ליום לגברים ו -1,200 מיליגרם ליום לנשים, וזה חשוב לבריאות העצם האופטימלית .

תוספים

חלב שקדים רגיל זמין מסחרית אם אתה מעדיף לא לשתות ממותק וניל או שוקולד בטעמים חלב שקדים. הסוגים הלא ממותקים נמוכים עוד יותר בקלוריות מאשר אלו המכילים תוספת סוכר. עם זאת, כמה מוצרי חלב שקדים רגיל לא יכול להכיל את תוספת סידן וויטמינים B-12, D ו- A. קרא את התווית המוצר כדי לקבוע את הטוב ביותר מגוון של חלב שקדים כדי להתאים את ההעדפות האישיות שלך ואת הצרכים התזונתיים.