השפעת התקשורת על ירידה במשקל

בכל פעם שאתה מפעיל את הטלוויזיה, אתה כמעט מופגז מיד עם תמונות של גופים מושלמים, פרסומות עבור הרזיה מוצרים ואפילו ירידה במשקל נעלי המציאות. הוליווד לקחת ואת הכיסוי של ירידה במשקל ואת סוג הגוף האידיאלי יכול לעצב את דעתך על ירידה במשקל, כמה יעיל הרזיה יכול להיות ואיך משקל מהיר יכול להיות לשפוך. ציפיות לא מציאותיות עבור הגוף שלך ואת הירידה במשקל יכולה רק לגרום לך להיכשל, להבין איך התקשורת להטות את האמת יכולה לעזור לך יש גישה בריאה יותר על ירידה במשקל.

כאשר אתה רואה סלבריטי שאתה מעריץ מדבר על האפקטיביות של תוסף אובדן משקל, מוצר התרגיל או הספר, קל לקנות לתוך מה שהם עוזרים למכור. כאשר אתה מסתכל עד סלבריטי מסוים או רוצה לחקות אותה, אתה צפוי לרכוש מוצר שהיא מסמיכה. 2009 הנחיות ועדת הסחר הפדרלית אומר סלברי מפורסם חייב לחשוף את הקשר שלה כשחקן ששולם עבור מוצר, אבל ההצהרה לא תמיד ברורה. סלבס יש את הכוח להשפיע לך לעבר מוצר מסוים, ללא קשר האפקטיביות שלה.

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם התקשורת ואת הירידה במשקל הוא ציפיות לא מציאותיות הביא על שימוש airbrushing, Photoshopping ושיפורים שבוצעו למודעות לפני שהם הולכים ללחוץ. מגזינים אופנה, פרסומות ואפילו אתרי אינטרנט יש סמכות מלאה על התמונות שהם רצים. מה שנראה כמו הגוף המושלם כתוצאה משימוש בתוסף תזונה יכול להיות רק עבודה airbrushing חכם. כמו הפתגם הישן הולך, אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה.

כאשר כוכבני מפורסם טיפות משקל התינוק או הרווחים שחקן מאבד משקל במהירות לתפקיד, זה יכול ליצור תפיסה כי ירידה במשקל היא פשוטה, קלה ומהירה עבור כולם. מגזינים באופן קבוע דו”ח על הרגלי אכילה ופעילות גופנית שגרות של אישים מפורסמים. מה הכוכבים האלה לא אומרים לך שיש להם לגיונות של מאמנים אישיים, סטייליסטים, שפים אישיים ואנשי תקשורת עובד 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כדי לשמור אותם נראים ללא רבב. זה יכול ליצור תפיסה לא מציאותית של איך הרזיה עובד, מה שהופך אותך מרגיש מתוסכל כאשר אתה לא יכול להוריד את המשקל ואת נראית טוב כמו הכוכב האהוב עליך.

מראה המציאות היא התפתחות חדשה למדי בתיאור התקשורת כיצד פועלת הרזיה. מראה המציאות שבו המתחרים מתחרים לאבד את הכמות הגדולה ביותר של משקל להראות שינויים מדהימים במשך כמה שבועות. כאשר סולם אומר מתחרה איבדה 12 ק”ג. בשבוע אחד, אתה עשוי לתהות למה אתה יכול רק טיפה אחד או שניים פאונד בשבוע. הרזיה מראה נדל”ן גם ליצור ולשווק את המוצרים שלהם, עם הבטחה שבשתיקה של ירידה במשקל דומה לך בבית.

סלבריטאים

שיפור ו airbrushing

דעת הציבור

תוכניות ריאליטי