הכללים של לוח הדשדוש בחוץ

גרסה מודרנית של משחק אנגלי ישן בשם shovelboard, shuffleboard בחוץ קשורה בדרך כלל עם קשישים בשל השכיחות שלה במרכזים הבכירים וקלות יחסית של המשחק. עם זאת, המשחק מכיל אלמנטים של אסטרטגיה ותחרות שהופכים אותו מתאים לכל הגילאים. האיגוד הלאומי Shuffleboard קובע את הכללים עבור הגרסה התחרותית בארצות הברית. יש shuffleboard מקורה, אבל זה שיחק על שולחן. המשחק בחוץ הוא שיחק על בית המשפט צבוע.

מה אתה צריך

A חיצוני רגיל shuffleboard המשפט הוא מלבן 52 רגל ארוכה על ידי 10 מטר רחב. לכל קצה יש קו בסיס ומשולש מחולק לחמישה חלקים, כל אחד מהם מסומן במספר מסוים של נקודות. מתחת למשולש הוא אזור המסומן “10 כבוי”. “קווי המתים” לסמן את החלק 12 רגל באמצע. כל שחקן צריך סדרה של דיסקים צבעוניים בקוטר 6 אינץ ‘בין 9/16 אינץ’ ו 1 אינץ ‘עבה. צהוב ושחור הם הצבעים המסורתיים, אבל צבעים אחרים מקובלים. כל שחקן צריך גם רמז, מוט עם שתי שיניים בסוף. הרמז עשוי להיות לא יותר מ 6 מטרים, 3 אינץ ‘.

איך לשחק

Shuffleboard הוא שיחק חצי סיבובים. עבור כל חצי סיבוב, השחקנים חלופי באמצעות רמז שקופיות דיסקים מן 10-off קטע של קצה אחד של בית המשפט לעבר משולש ניקוד בקצה השני. מחזות צהובים הראשונים. דיסקים שאינם מגיעים לקו המת רחוק, או מחליקים את החלק של 10 Off, מוסרים מהפעולה, כמו גם אלה המשוחקים באופן לא חוקי. הדיסקים האחרים נשארים במשחק. המטרה היא לצבור נקודות עם הדיסקים שלך תוך כדי לדפוק את הדיסקים של היריב לתוך אזור 10 כבוי או לשמור אותו מ הבקיע.

שמירה על ציון

ציונים הם endied בסוף כל חצי סיבוב. השחקנים מקבלים את מספר הנקודות המסומן עבור כל דיסק באופן מלא בתוך קטע של המשולש ניקוד. דיסקים שנחים על קו אינם נצברו. נקע 10 נקודות עבור כל דיסק הנמצא באזור 10 Off. המשחק ממשיך עד שמגיע שחקן אחד ל 75 נקודות. ברגע שזה קורה, ממשיך לשחק עד סוף הסיבוב. אם השחקן השני מגיע או עולה על 75 נקודות, אחד עם הציון הגבוה ביותר בסוף הניצחונות חצי עגול.

שיקולי עונש

האיגוד הלאומי Shuffleboard שומרת רשימה ארוכה של עונשים לשחק בטורניר. במשחקים מזדמנים יותר, עונשים מוגבלים בדרך כלל עבירות שמשפיעות ישירות על הציון של חצי עגול. לדוגמה, וושינגטון סטייט של Crestview Condos מעניש את השחקנים שלה על משחק דיסק של היריב, נשען על הבסיס בזמן הירי, ומאפשר דיסק לגעת קו 10 off לפני משחק את הדיסק. לדון את העונשים תשתמש עם היריב שלך לפני המשחק מתחיל.