הדרכים היעילות ביותר לרדת במשקל ב 2 חודשים

למרות שאתה יכול לרדת במשקל באמצעות דיאטה, המועצה האמריקאית על פעילות גופנית ממליצה גם שילוב תרגיל קבוע לתוך משטר אובדן משקל שלך. זה ייתן לך את הירידה במשקל, כי אתה תהיה ירידה במשקל ושיפור הכושר הגופני שלך, אשר יכול לעזור לך לשמור על משקל בטווח הארוך.

זה אולי נראה קל לקצץ באופן דרמטי קלוריות לאבד הרבה משקל במהירות, אבל עם הזמן, זה עושה נזק יותר טוב. שמירה על אמצעים דרסטיים שהובילו לירידה במשקל היא לעתים קרובות קשה, ועל פי מידע משקל שליטה ברשת, ירידה במשקל מהירה יכולה לגרום ליקויים תזונתיים, סיכון מוגבר של אבני מרה ובעיות לב פוטנציאליים. הם ממליצים לא לאבד יותר מ 1 עד 2 פאונד בשבוע. בקצב בטוח זה, בריאה, אתה יכול לאבד 8 עד 16 קילו בעוד חודשיים.

כדי לאבד קילוגרם אחד של שומן בשבוע, עליך ליצור גירעון קלורי של 500 קלוריות ליום. בגלל פעילות גופנית Cardiovascular לשרוף קלוריות זה יכול לתרום הגירעון הזה. איגוד הלב האמריקני ממליץ לעשות 60 דקות של אירובי מתון ברוב ימי השבוע. זה יכול להיות כל דבר מן הליכה מהירה ו רכיבה על אופניים לשחייה וקפיצה חבל. אם אתה לא יכול לעשות כל פעילות אירובית אחת בזמן אחד, פיצול עד שלוש, 20 דקות הפעלות במהלך היום, הוא גם יעיל.

אינטנסיבי אינטרוול אימון אינטנסיבי (HIIT) יכול להוסיף מגוון לשגרת אירוביים שלך ביעילות לעזור לך לרדת במשקל. האינטנסיביות של סוג זה של אימון נותן לשרוף קלוריות שלך דחיפה, אתה לשרוף קלוריות בזמן שאתה עובד החוצה לאחר האימון שלך כאשר השרירים לתקן את עצמם. במהלך סוג זה של אימון אתה חלופי בין קל לשמור, תרגיל מתון קצב וקצב נמרץ. לדוגמה, לרוץ במשך שתי דקות, ולאחר מכן להאיץ עד דקה אחת ספרינט. החלף בין עוצמות במשך כ 15 דקות, או יותר כמו שאתה לצבור ניסיון.

אימון כוח שבוצע פעמיים בשבוע יכול לעזור לך לשמור ולהגדיל את רקמת שריר רזה כמו שאתה מאבד משקל ופעילות גופנית. אתה לשרוף קלוריות במהלך אימון כוח הפגישה שלך ולהמשיך לשרוף קלוריות בשעות לאחר סיום האימון שלך כאשר הגוף שלך עובד כדי לחדש את האנרגיה שלך סחוט השרירים כדי לתקן אותם. דגש על עבודה על קבוצות השרירים הגדולות שלך כולל הרגליים, הזרועות, החזה, הגב, הבטן והירכיים, לקבלת תוצאות אופטימליות. אתה יכול להשתמש במשקל הגוף שלך, הרמת משקולות מכונות, להקות תרגיל או משקולות חינם התנגדות.

הבטחת כי הגוף שלך מקבל את החומרים המזינים שהוא צריך הוא חיוני כדי לספק לך אנרגיה לאורך כל היום כפי שאתה לרדת במשקל. דל שומן או חלב לא שומן, חלבון רזה, פירות, ירקות ודגנים מלאים, צריך להיות חלק מהתזונה. כדי לקצץ קלוריות מן האוכל, לשרת את עצמך חלקים קטנים יותר להחליף מזונות עתירי קלוריות עם מזונות, מזונות דל קלוריות. שתיית מים במקום סודה מתקתק או אלכוהול, חטיף על פירות וירקות במקום צ ‘יפס ועוגיות, יכולה להיות השפעה גדולה. בצע שינויים הדרגתיים בתזונה שלך, כי אתה יכול בקלות לשמור על בטווח הארוך.

כמה וכמה מהר

לשרוף קלוריות עם אירובי

שלב אינטנסיבי אינטרוול אימון אינטנסיבי

בניית שרירים עם אימון כוח

אכילה מזון בריא