איך לעשות משחה או עוף עם comfrey

משחה מרגיעה או רטיבות העשויות מעלים של צמח הקומפרי עשויה לקדם את הריפוי של פצעים סגורים וחבורות או להרגיע את כאבי השד אצל אמהות מניקות, על פי האנציקלופדיה לרפואה אלטרנטיבית. המתגאה בהיסטוריה ארוכה של שימוש במחלות רפואיות, צמח הקומפרי (Symphytum officinale) מכיל אלנטואין, שעשוי לעודד את הצמיחה המחודשת של רקמות ועצם בריאים. למרות עשב זה מבושל ואוכל באזורים מסוימים או נצרך כמו תה, Gale מייעץ להשתמש בו רק חיצונית כדי למנוע רעילות הכבד.

בחר שלושה או ארבעה עלים גדולים. שוטפים אותם בעדינות מתחת למים קרים כדי להסיר עפר או חומרי הדברה לפני חיתוך אותם לחתיכות 1 אינץ ‘ולשים אותם בבלנדר שלך.

מוסיפים ¼ כוס מים ומערבבים היטב, עוצרים את הבלנדר פעם או פעמיים כדי לגרד את צדי הקנקן. מוסיפים מעט מים נוספים אם התערובת נדבקת לצד. אתה רוצה שזה ייראה כמו מרק עבה.

יוצקים את התערובת הקומפירית לקערה קטנה ונקייה ומפזרים עליה קמח רב-תכליתי, שתי כפות בכל פעם, תוך ערבוב אחרי כל תוספת. חזור על כך עד התערובת היא עקביות של חמאת בוטנים רך.

גזור או לקפל מטלית רכה נקי גדול מספיק כדי לכסות את החבורה או את הפצע עם כמה סנטימטרים נוספים סביב הקצוות.

מורחים את תערובת עבה כ ¼ אינץ ‘עבה על הבד ולהשאיר על 1 ס”מ של בד סביב הגבול.

מרחים את הדשא ישירות על האזור הפגוע ומכסים אותו בקלילות בעטיפת פלסטיק כדי למנוע את התערובת מלדלף החוצה. להשאיר את poultice על שעה או לילה.