איך לטפל במעי הגס מושפע

משפיע על המעי הגס, או השפלת צואה, יכול מתכוון המעי הוא נחסם על ידי גידול, נזק עצבי או סתם עצירות. אי יכולת כרונית לעבור שרפרף עשוי להיות בעיה רצינית. חוזרים חוזרים של המעי הגס מושפע עשוי להצביע על צריכת נוזלים ירודה. זה עשוי להיות שינויים תזונתיים וסגנון חיים נדרשים. אנשים כרוניים חולים עשויים להיות נוטים יותר לחוות כאב בטן, נפיחות וחוסר יכולת לעבור צואה בגלל תרופות כאב. חוסר פעילות של מחלה וניתוח האחרונות וכתוצאה מכך מנוחה במיטה יכולה לתרום להשפעה של המעי הגס או הצואה. סוכרת שגורמת נזק עצבי יכול גם לתרום עקב ירידה peristalsis (פעולה wvelike של המעי).

להכיר ולהבין המעי הגס מושפע. שם אחר הוא השפעה של צואה, או השפעה על המעיים. זה שונה מחסימת מעיים שנגרמת על ידי גידול או סיבות חמורות אחרות, אם כי צואה טכנית היא לחסום תנועות המעי הרגיז והוא יכול לגרום נזק למעי אם לא הוסרו. תוצאה של השפעות צואה כתוצאה מעצירות כרונית. צואה (צואה) אוספת את פי הטבעת, מה שמקשה מאוד על תנועת מעיים. צואה נוזלית עשוי לחלחל סביב המעי הגס מושפע. בחילות, נפיחות ואפילו הקאות יכולות להתרחש, כמו גם כאבי בטן. איזון יכול להוביל לדימום מטחורים.

להבין את הסיבות של המעי הגס מושפע. עצירות כרונית גורמת להשפעה של צואה או קולון. תרופות אשר איטי peristalsis או ייבוש (antihistamines, תרופות anticholinergic) יכול לתרום את הסיבה. נטילת תרופות כדי לעצור שלשולים יכול גם לגרום לקושי עם תנועת המעיים ולגרום effection צואה. תרופות נרקוטיות הן גורם שכיח לחוסר יכולת לקבל תנועות מעיים בריאותיות תקינות. העדר סיבים, פעילות והידרציה מספקת תורמים גם הם לסיבה. הידבקות של ניתוח בעבר יכולה גם להשפיע על בריאות המעי הגס, מה שהופך עצירות צואה השפעות בעייתיות.

בצע שינויים באורח החיים. נשאר פעיל יכול למנוע הצואה מלהיות מושפעים המעי הגס. תנוחות מיקום תכופות במהלך מחלה, עלייה ברגליים, התכווצויות בטן, ומזון עם סיבים יכולים לסייע במניעת פגיעה בצואה בקרב חולים כרוניים. אנשים בריאים צריכים למצוא זמן התרגיל היומי. אנשים המבודדים צריכים להיות במעקב צמוד.

לאכול דיאטה סיבים גבוהה, ולשמור על הידרציה נאותה. מזונות עשירים בסיבים כוללים דגנים מלאים, פירות, ירקות וסובין. הימנע משקאות, כגון קפה ותה, שיכולים לתרום להתייבשות ועצירות שגורמת להשפעה צואה או קולון.

קח תרופות. הרופא שלך עשוי להציע מוצר סיבים over-the-counter, כגון Metamucil, או מרכך מרשם מרשם, בהתאם לסיבה של המעי הגס נפוץ. עבור פגיעה במעי הגס פחות חמורה, חוקן שמן מינרלי או נרות גליצרין עשוי לרכך צואה קשוחה מספיק כדי לעבור הצואה. יש לפרק באופן ידני ולאטי את המסה הצפונית ולהוציא אותם על ידי אנשי הצוות הרפואי כדי למנוע סיבוכים, כגון דמעות רקטלים ודימום כתוצאה מהפרעות צואה.