איך לגריל צלי בקר בשר

כמו חתך קשה של בשר, צלי גבם הוא בגריל נמוך נמוך איטי מעל חום עקיף. חותכים מן הסיבוב התחתון, צלי השורש יכול להיות עצמות או העצם, אשר ידוע אז כמו צלי עכוז עומד. בישול זה לאט מאפשר את רקמות החיבור השומן של בשר לאט להתמוסס לתוך הבשר, מה שהופך אותו רך מאוד. לחלופין, בישול על הגריל נותן לו טעם חרוך ייחודי. מלח את הבשר לפני פעמים כדי להחדיר אותו עם טעם נוסף ולחות. מגישים את הגריל צלוי עם ירקות בגריל האהובים עליכם.

יצירת מלח בסיסי עבור צלי השמן שלך על ידי שילוב של 4 כפות מלח על כל 1 רבע מים במיכל גדול, הוספת מספיק מים ומלח כדי לטבול את הצלי. אתה יכול להוסיף עשבי תיבול נוספים, תבלינים ותבלינים אל המלח גם כן, לטעמך. לחלופין, אתה יכול להחליף חלק או את כל המים עם בירה, יין או נתרן ללא בשר המניה.

להטביע את צלי השמן במי מלח ולאחסן אותו במקרר במשך 8 עד 24 שעות. מוציאים את הצלוי מהמקרר והתמלחות כשעה לפני תחילת הצלייה כדי לאפשר לו להגיע לטמפרטורת החדר. פאט עודף לחות מעל צלי עם מגבות נייר.

הכן גריל פחם לחום עקיף על ידי גדילת הפחם בצד אחד של הגריל הנחת מחבת גדולה לטפטף בצד השני. הדליקו את הגחלים וסגרו את המכסה. אם אתם משתמשים בגריל גז, סובבו את כל המבערים גבוה במשך 15 דקות וסגרו את המכסה כדי לחמם מראש, ולאחר מכן כבו את צד אחד של הגריל ולהפוך את מבערים אחרים למטה לחום בינוני עד נמוך.

מניחים את הצלי ישירות מעל הלהבות על הגריל כדי לצרוב, באמצעות מלקחיים ברביקיו כדי להפוך אותו וצורכים את כל הצדדים עד שחום היטב.

מעבירים את הצלי לצד השני של הגריל, הרחק מן הלהבות והכיסוי. אפשר לצלות לבשל בערך 20 עד 30 דקות לכל לירה, מה שהופך אותו כל 30 דקות כדי להבטיח אפילו בישול. ניתן גם לצחצח את הרוטב עם כל סוג של רוטב טעם, כגון רוטב ברביקיו, רוטב חרדל דבש או שילוב של רטבים.

הסר את צלי הגריל כאשר הגיע לטמפרטורה פנימית של לפחות 145 F, כפי שהומלץ על ידי FoodSafety.gov לצריכה בטוחה, אשר יביא הצלי שלך על טמפרטורה בינונית. קח את זה 10 עד 15 מעלות מוקדם יותר עבור רמת נדיר של doneness. אפשר לנוח כ -15 עד 20 דקות לפני החיתוך והגשה.