שריר חלב דיאטה

לאחר אימון, אנשים רבים פונים תוספי חלבון כדרך לשפר את ההתאוששות ולהשיג מסה ללא שומן. פעילות גופנית היא חלק מרכזי של הבריאות הכללית. זה לא רק משפר את כל מערכת הלב וכלי הדם, אבל פעילות גופנית קבועה גם משפר את מצב הרוח, נלחם במחלה ומנהל משקל. פעילות גופנית יכולה לקחת את האגרה על הגוף, במיוחד את השרירים ואת שריר חלב יכול לסייע תיקון השרירים בזמן האימון הבא.

כאשר מתייחסים דיאטה חלב שריר, אתה לא ממש מדבר על דיאטה במובן המחמיר של המונח. תוספת זו חלבון משמש כחלק שגרת האימון שלך. במקום לאכול חלבון מלא מזונות מלאים לאחר האימון, אתם צורכים חלב שריר כדי להבטיח צריכת חלבון נאותה ואיכותית. זה משולב עם תזונה מאוזנת היטב עשיר פירות, ירקות, דגנים מלאים, חלב דל שומן ומקורות רזים של חלבון.

צריכת תוספי חלבון זה משתנה מאדם לאדם. זה לפחות מושפע חלקית על ידי משקל הגוף שלך. הבוגר הממוצע צריך בערך 0.8 גרם חלבון לקילוגרם של משקל גוף בכל יום. מישהו שוקל 130 ק”ג. צריך סביב 47 גרם של חלבון בכל יום, בעוד מישהו במשקל 180 ק”ג. 65 גרם. החברה הבינלאומית לתזונה ספורט, לעומת זאת, מסביר כי דרישה זו חלבון מגביר עם פעילות גופנית. סיבולת תרגילים להגדיל חלבון צריך 1 עד 1.6 גרם לכל קילוגרם של משקל הגוף, בעוד אימון כוח מגדילה אותו עוד יותר ל 1.6 עד 2 גרם. עכשיו, מישהו במשקל 180 ק”ג. צריך 81 גרם עד 131 גרם של חלבון עבור ימים סבולת 131 ו – 163 גרם על כוח ימים.

לאחר חשבונאות עבור משקל הגוף ופעילות גופנית, אתה גם צריך לשקול את מקורות התזונה של חלבון. המינון הממוצע של שריר חלב מכיל בכל מקום בין 20 גרם ו 32 גרם של חלבון. מיכל מוכן לשתות יש בדרך כלל פחות חלבון מאשר אבקת הטופס. ייתכן שאתה לוקח לפחות חצי הדרישה חלבון שלך דרך שריר חלב, אשר עשוי לדרוש ממך ואז להגביל את החלבון בתזונה.

למרות כמה מאמנים אישיים יגידו לך לשתות שריר חלב לפני האימון, מחקרים מצביעים על כך שהוא שימש הכי טוב אחרי פעילות גופנית. מחקר שנערך על ידי היחידה לחקר רפואה בספורט בבית החולים Bispebjerg בדנמרק מצא כי שתיית חלבון נוזלי לאחר התרגיל הוכיח מועיל יותר לא רק שריר היפרטרופיה, אלא גם כוח לטעון.

דִיאֵטָה

הַכנָסָה

חֶלְבּוֹן

תִזמוּן