כיצד להשתמש גלוטתיון אוראלי ב nebulizer

על פי גנטיקה Home Reference, מחסור בגלוטתיון סינתטאז הוא הפרעה המעכבת את הייצור של מולקולת הגלוטתיון. Tripeptide זה מסייע להגן על תאים מפני נזק על ידי נטרול מולקולות מסוכנות שנוצרו במהלך ייצור האנרגיה. בחולי סיסטיק פיברוזיס, הגדלת רמות הגלוטתיון, אשר מופחתות בדרך כלל עקב המחלה, יכולות לסייע במניעת נזק לריאות. במכון הלאומי לבריאות 2008 נמצא כי גלוטתיון בשאיפה לטיפול באסתמה, מחלת ריאות חסימתית כרונית, ברונכיטיס, סינוסיטים ורגישות כימית הגבירו במהירות את רמות הגלוטתיון הריאתי, אשר סיפקו התערבות מונעת בנוכחות חומרים חימצוניים סביבתיים כמו זיהום. גלוטתיון דורש ניהול באמצעות יחידת נבולייזר, אשר משתמשת אוויר דחוס או רטט קול ליצור ערפל עדין עבור שאיפה.

השתמש טפטפת או מכשיר מדידה כדי לקבל את כמות גלוטתיון אוראלי שנקבעו על ידי רופא מקצועי. התרופה מגיעה לעיתים קרובות באמפולס פלסטיק ארוז עם מינון מטרי. לדוגמה, 10 אמפולות מ”ל הם חוזק מינון סטנדרטי, על פי “הבריאות הרפואית הבריטי” מאמר “ABC של הרעלת.

פתח את החדר צינור נבולייזר, המהווה חלק השופר. הוא גלילי ויש לו שופר כמו המכסה. סובב את הפומית כדי לפתוח את המכסה ומניחים את הנוזל הגלוטתיון אוראלי בחדר. הברג את המכסה לאחור בצורה מאובטח.

חבר את הצינור כדי מדחס או קול הרטט נבולייזר. הצינור הוא קטן אבל בדרך כלל ארוך ויש לו סוף מצויד כדי snugly encase את בולט בולט על nebulizer.

הפעל את nebulizer ומחכה ערפל להופיע, אשר האוויר דוחף דרך הגלוטתיון.

תוחבים את השפתיים סביב השפופרת ונושמים לאט, נוטפים נשימות עמוקות. בהתאם כמות גלוטתיון מנוהל, הטיפול יכול להימשך בכל מקום בין 5 ל 25 דקות. המשך נשימות עמוקות למשך הטיפול. לאחר שהערפל ייפסק, הטיפול יושלם.

לשטוף את הפה, קאמרית צינורות לאחר השימוש כדי למנוע חיידקים מ גדל. הפעל את הפריטים מתחת למים חמים או במדיח, ואפשר להם להתייבש לפני החזרתם לתיק הנשיאה.