כיצד להפחית את המראה של פצעים קר

לפני פצע קר rears את ראשו המכוער, הוא מודיע על נוכחותו עם תחושה עקצוץ מסקרן. אתה יודע שזה מגיע, אבל זה לא קל יותר להתמודד עם. ברגע שאתה מקבל אחד פצע קר, אתה תמיד בסיכון להתפרצות נוספת. שמור על כואב נקי ומטופל עם תרופות אנטי, ואתה תהיה להיפרד מבקר לא רצויות מוקדם יותר ממה שאתה חושב. בזמן שאתה מחכה, אתה יכול גם להשתמש באיפור כדי לשמור על העור האדום, מהמורות מתחת לעטיפות.

פצעים הקרה לא ברוכים הבאים

לשטוף את הידיים ביסודיות עם סבון ומים חמים לאחר נוגע פצע קר. אם אתה לא לשטוף, אתה יכול להפיץ את הנגיף לחלקים אחרים של הגוף שלך.

הסוואה הקרה

החל משחה אנטי-קרית אנטי-ויראלית לכאב. עדיף ליישם את המשחה כאשר אתה מרגיש את העור סביב או על השפתיים שלך להתעוות להתחיל לעקוץ, מה שאומר פצע עלול להיווצר בקרוב. המשך להשתמש במשחה בהתאם להוראות החבילה עד שהפצע הקרה נעלם.

מכסים את שלפוחית ​​עם תיקון פצע קר. כתמים אלה מסתירים את הפצע תוך טיפול בתרופה חדורה. אתה יכול גם להחיל איפור על התיקון כדי להסתיר טוב יותר.

נקו את העור סביב פצע קר באמצעות ניקוי קל. לטבול את העור יבש עם מטלית נקייה ויבשה. לא להפריע את הפצע קר. שטפו את הבד לפני שימוש חוזר.

החלת כמות אפונה בגודל של קונסילר שמנת עד קצה מברשת stippling. הקש על פצע עם קונסילר – באמצעות תנועות רכות, עגול – עד פצע הוא מכוסה היטב.

למזג את קונסילר לתוך העור שמסביב בזהירות עם ספוג איפור. אין להפעיל לחץ חזק, עושה את זה עלול לקרוע את שלפוחית.

אבק מכוסה פצע עם כמות קטנה של אבקה לחצה או רופף.

שטפו את הידיים והשליכו את ספוגי האיפור החד פעמיים. נקו את כל הכלים הלא מתכלים עם מים חמים וסבון.