הסרת שחורים עם שעווה

אקנה ושחורים משפיעים על כ -17 מיליון גברים ונשים בארצות הברית, על פי אוניברסיטת בראון. Blackheads, או comedones לפתוח, להתרחש כאשר שילוב של שמן, לכלוך, תאי העור ואת החיידקים plugs את הנקבוביות בעור. כאשר אלה plugs ליצור קשר עם האוויר, הם לחמצן, להקשיח ולהפוך שחור. Blackheads בדרך כלל משפיעים על הפנים, הצוואר, הגב והכתפיים, ועלול להיות דלקת או צלקת אם לא מטופל. אתה יכול להסיר בבטחה blackheads עם שעווה הפנים הכלול הרבה מעל לדלפק הסרת שיער שעווה ערכות.

שטפו את האזור הפגוע במים חמים ובמתקן עדין להסרת שמן ועפר. שעווה לא מקל על עור שמנוני או מלוכלך.

מרתיחים מים בסיר גדול. להחזיק את הראש שלך על 6 ס”מ מן האדים במשך כמה דקות. האדים יפתחו את הנקבוביות שלך ולהפוך את blackheads קל יותר להסיר. פאט את העור יבש עם מגבת נקייה.

מחממים את השעווה על פי הוראות היצרן על האריזה. ערכות שעווה הביתה ביותר נועדו לחימום במיקרוגל.

החל את השעווה המחוממת על העור המושפע באמצעות המוליך הסגור. אם לא קיבלתם את המוליך עם השעווה שלכם, אתם יכולים להחליק את השעווה על העור בעזרת מקל ארטיקופילי נקי. השתמש חלקה, שבץ עדין כדי להחיל את השעווה.

הניח את רצועת הנייר כלולה עם ערכת שעווה שלך נגד שעווה. לחץ למטה בחוזקה, ולאחר מכן לשפשף את האצבעות קדימה ואחורה על פני רצועת. אם רצועות נייר לא בא עם ערכת שעווה הביתה שלך, להשתמש חתיכת מוסלין במקום. אפשר לשעווה להתקרר לפחות דקה אחת לפני הסרת הרצועה.

משוך את רצועת הרחק העור שלך על ידי תופס קצה אחד של רצועת עם האגודל והאצבעות. עבודה במהירות כדי להפחית את הכאב כדי להבטיח את כל שעווה מוסר מן העור. את blackheads צריך להתנתק מן הנקבוביות כמו שעווה הוא משך משם.

החל אלוורה או קרם לחות לעור שלך כדי להרגיע כל אי נוחות להפחית גירוי בעור. הימנעו משימוש במוצרים מבוססי שמן, שכן אלה תורמים לנקבוביות סתומות ויכולים להגביר את הסיכוי שלכם לפתח ראשים שחורים חדשים.