הוא עץ התפוח עץ התפוח מסוכן?

בקוטר 1/4 עד 2 אינץ ‘, crabapples נראים כמו גרסאות מיניאטורות של תפוחים רגילים. עם זאת, crabapple יש טעם חמוץ, pity. למרות החריפות הלא נעימה שלהם, הריסות בדרך כלל אינן מסוכנות. Crabapples עשוי לתת לך כאבי בטן אם אתם אוכלים כמה, אבל הם לא יגרום הרעלה. כמו תפוחים רגילים, הזרעים שלהם מכילים toxins. עם זאת, היית צריך לאכול אותם במינונים ענקיים כדי לחוות בעיות חמורות.

Crabapples

Crabapples בדרך כלל לא גדלים על הפרי שלהם. את crabapples קטן כל כך חדה ומר כי רוב האנשים פשוט לירוק אותם שוב החוצה. אתה יכול להשתמש קצת זן cellapple קצת זן גדול יותר עבור ריבה ביצוע. פריחה crabapple עצים אטרקטיביים בגנים. כמו הדודן הקרוב שלהם, התפוחים, עצי התפוח לעתים קרובות פורחים בפרחים לבנים או סגולים. זה עושה אותם שימושיים כמו מינים נוי.

רַעֲלָנוּת

Crabapples הם בעצם אותו מין כמו עצי תפוח. זרעי שני העצים מכילים צורה של ציאניד הנקרא גליקוזידים ציאנוגניים. ציאניד הוא רעל רעיל, קטלני. עם זאת, הממוצע האמריקאי אוכל סביב 16.9 £ של תפוחים טריים מדי שנה ולא מדווח שום תופעות רעילות. למרות נוכחות של ציאניד הזרעים, רוב האנשים לא אוכלים את הליבה. גם כאשר זרעי תפוחים הם ingested, הם בדרך כלל לעבור דרך המעיים מבלי להישבר. אתה צריך לאכול הרבה זרעי crabapple ולטחון או ללעוס אותם עבור ציאניד ייכנסו לתוקף.

חיות מחמד

Crabapples עשוי להציג סכנה יותר עבור חיות מחמד, כגון כלבים. בעלי חיים הצורכים כמה crabapples עשוי להראות סימנים של אי נוחות, על פי מומחים ASPCA. במקרים חמורים, אם חיית מחמד אוכלת הרבה crabapples, כולל גבעולים, עלים וזרעים, הם יכולים להראות סימנים של הרעלת ציאניד. כלבים לעתים נדירות לאכול מספיק חומר צמח זה לגרום לבעיה אמיתית. סוסים, כבשים, פרות וחיות אוכלי עשב אחרים יכולים לאכול crabapples בכמויות גדולות מספיק כדי להפעיל כמה תופעות רעילות.

שיקולים

אם אתה חושש כי פירות crabapple הוא מסוכן, להסיר את הליבה, גזע, עלים וכל הזרעים מן הפרי לפני השימוש. אלה הם רק חלקים עם גליקוזידים cyanogenic רעילים. הבשר החמצמץ של crabapples אינו מכיל את החומר הרעיל. אתה יכול להשתמש בבשר לבן לבד ריבות שלך, ג’לי ומרז tarts מבלי לחשוף את עצמך לסכנה. כמובן, כמו עם כל פרי, הימנע פירות רקוב או מעופש אשר יכול לגרום להרעלת מזון.