איך לרפא שריר הכתף משך

שריר כתף מושך יכול לגרום לכאב נורא וחוסר תנועה בכתף. על פי ספרי ספורט פגיעה, שרירים משכו הם אחד הפציעות הנפוצות ביותר ספורט, אם כי אתה יכול גם למשוך שריר הכתף מפעילויות היומיום כגון הרמת או להגיע. משיכת שרירים מתרחשת כאשר כוח פתאומי קורע חלק מסיבי השריר. אתה לא צריך לסבול ללא הרף, עם זאת. בדרך כלל ניתן לטפל בשריר הכתף עם שילוב של מנוחה ותרופות ביתיות ספציפיות. התייעץ עם הרופא שלך כדי לקבל אבחנה נכונה.

החל קרח עד הנפיחות פוחתת. על פי ספרי ספורט פגיעה, הקרח עוזר להרפות את שריר הכתף ומונע עוויתות. קרח גם מפסיק כל דימום והוא יכול לעזור להפחית את הכאב. קרח את הכתף במשך 20 דקות, ואז להפסיק. שמור על מחזור זה הולך זמן רב ככל האפשר במהלך הימים הקרובים.

לעטוף את הכתף עם תחבושת אס כדי לעזור לדחוס את האזור ולשמור אותו נתמך. לדברי SportsDoctor.com, לשמור על היד שלך מוגבה מעל רמת הלב שלך לישון עם היד שלך מורם על הכרית.

קח מעל הדלפק nonsteroidal אנטי דלקתיות משככי כאבים כגון ibuprofen. שאל את הרופא לגבי המינון הנכון עבורך. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, אלה בדרך כלל לעזור אבל אתה לא צריך להשתמש בהם במשך יותר משבועיים.

הנח את הכתף שלך במשך שבעה ימים. הימנע מפעילויות הגורמות לך כאב או לחץ נוסף. אל תימנע לחלוטין מפעילות. MayoClinic.com מציע כי אתה תרגיל שרירים אחרים, כגון באמצעות הליכה, כדי למנוע deconditioning.

קח ויטמין C ותוסף בטא קרוטן. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, אלה שני חומרים מזינים לעבוד יחד כדי ליצור רקמת חיבור ועשוי לעזור להפחית את הכאב.

החל ג ‘ל המכיל aescin, את החומר הפעיל ערמון סוס, על הכתף שלך כל שעתיים עד שלוש שעות. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, יישום מקומי של מרכיב זה עשוי לעזור להפחית נפיחות ורגשות של רוך.

התייעץ עם פיזיותרפיסט לאחר שבעה ימים של מנוחה. על פי SportsDoctor.com, שרירים קרועים ומשכו הם נוטים יותר לקרוע שוב. פיזיותרפיסט יכול לעזור לך לפתח הרגלים טובים יותר ללמד אותך מתיחות ושיטות יעילות יותר של השימוש בכתף ​​שלך עבור פעילויות ספציפיות, כגון הרמת או ספורט.