איך לגלגל את השיער בלי לעטוף קרם

למרות שימוש בתחליב הגדרת יכול לשפר את הסט שלך, זה בהחלט לא חיוני עבור רולר מוצלחת לעטוף קבוצה. הגדרת קרמים משמשים כדי לשפר את השיער על ידי הוספת להחזיק סלסול או נוקשות, אשר מסייע להגדיר האחרון עוד אם השיער הוא מאוד בסדר, ארוך או שניהם. חלק מכילים מרכיבים המשמשים כדי לעזור חלקה מתולתל, שיער מקורזל ולהוסיף ברק. אבל אם אתה מחפש שיער רך עם נפח יותר תנועה, אתה לא צריך להשתמש קרם הגדרה.

מקש רולרסט

רולר גלישת יש יתרון על פני ייבוש המכה כי זה יוצר יותר גוף ומקסם את נפח השיער שלך, ומים הוא המפתח האמיתי רולר גלישת השיער שלך בלי הגדרת קרם. למעשה, רוב ההגדרה קרם פתרונות מורכבים בעיקר מים. כאשר השיער שלך רטוב, יש את הגמישות ביותר או היכולת להיות מעוצב, מתוח ומעוצב, אז לחשוב במונחים של מים כמו שלך בפועל “קרם הגדרה.” ייבוש השיער שלך תחת חום הוא הדרישה האחרת עבור סט הרים .

פריטים דרושים

כדי להיות מוכן כראוי עבור גלישת רולר אתה צריך בקבוק ספריי מלא מים, על 24 רולים, קליפים או סיכות בובי גדול, מסרק, מסרק שיניים עדין עבור פרידה בקלות סעיפים שיער מתפרקים, פרפרים קליפים לשמירת השיער חלקים מסודר ולחות. כדי להשיג סגנון curlier, השתמש בגודל רולר קטן עד בינוני לפי אורך השיער שלך. כדי להשיג סגנון זה מוסיף נפח יותר ומלאות מאשר תלתל, השתמש בגודל גליל מקסימלי עבור אורך השיער שלך, אתה צריך רק להיות מסוגל לגלגל את השיער אחד לשלוש מהפכות מלא סביב הגליל.

טיפים להצלחה

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר רולר, גלישת שיער ללא הגדרה קרם, ודא כל קטע רטוב באותה מידה. אם אתה מתחיל מלפנים, עד שאתה מגיע לחלק האחורי של הראש שלך, השיער שלך עשוי להיות מיובש באוויר. ריסוס כל קטע של שיער עם מים כמו שאתה הולך, ולאחר מכן להשתמש מסרק rattail כדי להחליק, detangle ולאחר מכן לעטוף את השיער בצורה מסודרת על הגליל. חבר את הסרטון או הסיכות לגליל על בסיס הקרקפת כדי לשמור על הגליל במקומו. כאשר אתה מגדיר את השיער שלך, יש לזכור כי חלקים דקים יותר קל לשלוט, ויבש מהר יותר ובאופן שווה יותר. טכניקה טובה ועקביות הם המפתח.

מחומם Vs. ייבוש אוויר

יושב מתחת למכסה המנוע מחומם מחומם נותן את השיער שלך זרימת אוויר יציב, בשילוב עם המתח של השיער עטוף על הגלילים, מייצרת קבוצה חלקה, מוצק יותר. רולסט יכול להיות מיובש באוויר אבל זה ייקח הרבה יותר זמן לייבוש עלול לגרום שיער מקורזל. לאחר השיער שלך מרגיש יבש למגע, תן את curls מגניב, ולאחר מכן להסיר את כל rollers ואת הסגנון הרצוי.