איך לבחור צוות bo לתחרות

צוות בו, המכונה לפעמים פשוט בו, הוא מקל ארוך ורזה. רוב אומנויות הלחימה המסורתיות כוללות הדרכה כיצד להשתמש בו ככלי נשק. בעוד חלק מהוראה זו כוללת עבודה משותפת, רוב האימונים סובבים סביב קאטה, שהם כוריאוגרפיה, שגרות של אדם אחד. תחרויות קאטה נפוצות בטורנירים של אומנויות לחימה. רוב תחרויות bo kata דורשים כי שלך להביא bo שלך וכי בו עונה על הנחיות ספציפיות של התחרות. בחירת bo לתחרות מחייבת אותך לאזן את הצרכים שלך עם הכללים של הארגון חסות התחרות.

קרא את ספר החוקים הרשמי עבור התחרות אתה תהיה במחנה. ארגונים מסוימים לציין גודל, משקל וחומר עבור צוותי בו הם מאפשרים בתחרות. אם אינכם יכולים למצוא עותק של ספר החוקים, התקשרו למארגן הטורניר ושאלו על מפרט הנשק.

לדבר עם מישהו מתחרה באופן קבוע בסוג של התחרות אתה מתכנן להשתתף. שאל אם סגנון מסוים של bo הוא הנפוץ ביותר. ארגונים מסוימים משתמשים רק בוס עץ מסורתי. אחרים משתמשים בוס עשוי סינתטיים מודרניים. אין להביא סינתטי bo לתחרות המסורתית או עץ bo לתחרות כי טובות מבריק, בוס סינתטי.

לדבר עם אנשים בכירים בסגנון שלך של אמנויות לחימה. לקבוע אם הם משתמשים בו ישר או מתחדד אחד, ארוך bo או קצר אחד, במבוק או עץ או עץ סינתטי אחד. אורך וסוג של bo נקבע על ידי סוג של לחימה לחימה לך ללמוד סוג של קאטה אתה עושה.

להחליט אם אתה רוצה מותאם אישית bo או המוני בייצור המוני. מתחילים צריך להתחיל עם המוני בייצור המוני. כאשר הם מקבלים מספיק טוב כדי להתחיל יש דעות על איך בו מטפל, הם יוכלו לבחור בו מותאם אישית שמתאים הסגנון האישי שלהם התנועה.