איך לאחסן שקדים

שקדים בכל צורה הם מזינים, טעים פריט מזווה נוח. בנוסף להיותו מקור טוב של חלבון וסיבים, 1 oz. המשרתים כ – 23 שקדים – מספק 35 אחוזים של היומי שלך ויטמין E דרישה, 20 אחוזים של מגנזיום היומי שלך דרישה ומינרלים נוספים כולל זרחן, סידן, ברזל ו חומצה פולית. אחסון יכול להיות בעיה, עם זאת, כמו שקדים הם מתכלים מאוד בשל התוכן שומן בלתי רווי שלהם, הדיאטנית לסלי בק מסביר באתר האינטרנט שלה. באופן כללי, לחשוב מגניב, יבש אטום כשמדובר אחסון שקדים.

שקדים שקית בתוך ואקום אטום או מכולות אטום כגון מיכלי מזון מפלסטיק, שקיות אחסון מזון פלסטיק או שקיות ואקום החותם. הגנה על שקדים מפני חשיפה לאוויר חשוב לא רק כדי לשמור על האגוזים מלהיות מעופש, אלא גם כדי למנוע את השקדים לספוג ריחות מן האטמוספירה או מזונות אחרים.

אחסן שקדים בסביבה חשוכה וקרה ברמות לחות נמוכות, כגון המקרר. שקדים לשמור היטב עד שנתיים אם לאחסן אותם בטמפרטורה של פחות מ 40 מעלות צלזיוס ולחות יחסית רמות של פחות מ 65 אחוז, על פי מועצת שקדים של קליפורניה.

הארכת זמן האחסון כארבע שנים על ידי הקפאה של שקדים. השתמש מקפיא פלסטיק אטום או שקיות ואקום במקום מיכלי פלסטיק כדי להפחית את הסיכוי של קריסטל הקרח היווצרות להקפיא.