עובדות תזונה עבור מרגריטה רזה

כפי ששמה מרמז, מרגריטה רזה היא גרסה נמוכה יותר של קלוריות מרגריטה רגילה. זוהי אפשרות מצוינת עבור אלה שרוצים לא רוצה להפסיק imbibing בעת שניסה לרדת במשקל. במקום תערובות מרגריטה מתוקות, המרגריטה הרזה שומרת על פשטותה: טקילה, מיץ ליים טרי ותבשיל לכה כתום, עם או בלי שפת מלח. אתה לא תקבל הרבה בדרך של תזונה מהמשקה הזה, אבל תוכלו לחסוך כמה קלוריות.

פרטים על קלוריה

קלוריות במרגריטה רזה יהיה תלוי המתכון אתה משתמש וגודל המשקה. אם אתה עושה את המשקה בבית, אתה יכול לשמור על זהירות שליטה על זה, עם זאת, אם אתה לוגם בבר או מסעדה, זה לעתים קרובות קשה לדעת כמה קלוריות אתה לוקח. מרגריטה רזה של Eating Well, שכולל קצת מים סודה, יש 181 קלוריות לכל 2/3-הגשה, מרגריטה רזה של אור בישול שוקל ב 130 קלוריות במשרה דומה בגודל.

התמוטטות קלוריות

ב מרגריטה רזה, רוב הקלוריות מגיעים טקילה, אשר יש 69 קלוריות לאונקיה. רוב המתכונים קוראים 1-1.5 אונקיות של טקילה לכל קוקטייל, אשר מוסיף עד 69 עד 104 קלוריות מן טקילה. חצי אונקיה של ליקר בטעם תפוזים הוא תוספת רגילה, המספקת כ 51 קלוריות. שאר הקלוריות מגיעות ממיץ ליים – מצפים כי לספק פחות מ 10 קלוריות לאונקיה.

פחמימות, נתרן, אשלגן וויטמין C

אלכוהול עצמו אינו מספק תזונה מחוץ קלוריות, ולכן החומרים המזינים היחידים שאתה חייב לקבל מן מרגריטה רזה באים ממיץ לימון ומלח. אכילה טוב של מרגריטה רזה מספק 12 גרם של פחמימות, מגיע מן הליקר בטעם תפוזים ומיץ ליים – טקילה אינו מכיל פחמימות. אם אתה מלח את שפת הכוס שלך, מצפה לקבל על 100 מיליגרם של נתרן. אחד וחצי גרם של מיץ לימון מספק כ 40 מיליגרם של אשלגן וכ -15 אחוזים מהערך היומי של ויטמין C.

מושלם זוגות

מדי פעם מרגריטה רזה יכול להתאים לתזונה של מישהו, אבל זה לעתים קרובות מזווג עם מלוחים, שומני מתייחס כמו צ ‘יפס ו לטבול גבינה. הימנע הולך החוצה על ידי זיווג מרגריטה רזה שלך עם nibbles בריא. לסחור את אלה גבינה מכוסה צ ‘יפס עבור גרסה קלה יותר של guacamole שנעשו על ידי subbing חצי של אבוקדו עם קישואים מבושל. אבוקדו הם מקור טוב של שומנים חד בלתי רוויים בריאים ללב, וקישואים מספקים סיבים וויטמין נוסף. שמור על אור חטיפים על ידי אפייה שבבי הטורטיה שלך בבית במקום לקנות חבילות של מגוון מטוגן עמוק.