סיבות לשיער דליל אצל גברים צעירים

למרות דילול השיער הוא חלק טבעי של תהליך ההזדקנות, גברים רבים חווים אובדן שיער בטרם עת. על פי חדשות רפואיות היום, 50 אחוזים של גברים סובלים סוג של נשירת שיער הנקראת alopecia androgenetic, או התקרחות זכר דפוס. אם אתה צעיר ו סובל שיער דליל, סביר מאוד כי יש לך בירושה זה סוג של אובדן שיער קבוע. עם זאת, ישנם גורמים אפשריים אחרים.

DHT

על פי חדשות רפואיות היום, DHT, או dihydrotestosterone, הוא אדרוגן, שהוא תוצר של הורמון הטסטוסטרון הגברי ואת הסיבה השורש של 95 אחוזים של נשירת שיער ב baldness דפוס הגבר. גברים יש יותר DHT נוכח בגוף מאשר נשים, להסביר מדוע הם סובלים יותר מנשירת שיער. DHT הורג את זקיקי השיער על ידי חסימת אותם לקבל את החומרים המזינים שהם צריכים כדי לשרוד.

אלופציה אראטה

Alopecia Areata הוא השם שניתן לאובדן שיער כאשר הוא מופיע כתמים, וזה יכול להיות עוד סיבה אפשרית של נשירת שיער אצל גברים צעירים, בריאים. מחלה אוטואימונית, alopecia Areata היא תוצאה של מערכת החיסונית overactive לתקוף תאים משלה. חדשות רפואיות היום אומר כי זה בעיקר תורשתי יכול להיות מופעלות על ידי מתח או זיהומים ויראליים. Alopecia Areata יכול להיכנס רמיסיה לתקופות קצרות או ארוכות, לפעמים לא חוזר.

צורות אחרות

MayoClinic.com מציין כי נשירת שיער יכולה להיגרם על ידי תזונה לקויה, תרופות, שינויים הורמונליים, תסרוקות חזק מדי, הצטלקות ודלקת. נשירת שיער יכולה להיגרם גם על ידי הלם רגשי או פיזי, זה ידוע בשם אובדן שיער טלוגן שפעת. ברוב המקרים טפסים אלה לעיתים קרובות.

טיפולים

לדברי MayoClinic.com, על ידי עיסה Minoxidil, קצף אקטואלי מעל הדלפק או נוזל, לתוך הקרקפת שלך פעמיים ביום, אתה יכול למנוע או איטי יותר איבוד שיער. כמה אנשים יכולים גם לראות ראיות לצמיחה מחודשת. באופן דומה, גלולות מרשם Propecia, ששמו הרפואי הוא Finasteride, יכול לייצר את אותן תוצאות לאחר השימוש היומי. פרופסיה פועלת על ידי מניעת המרת טסטוסטרון לתוך DHT.

שיקולים

למרות נדירות, תופעות לוואי של פרופסיה יכול לכלול תפקוד מיני תפקוד כגון ליבידו מופחת. חדשות היום רפואי מציין כי אחד מכל 50 גברים עשויים להיות מושפעים על ידי זה. מינוקסידיל עלול לגרום לייבוש יתר של העור ולגירוי כלשהו. הם טיפולים מתאימים רק עבור נשירת שיער androgenetic ו אראטה alopecia. לקבלת מידע על אופן הטיפול צורות אחרות של נשירת שיער, להתייעץ עם הרופא שלך לאבחון וייעוץ.