כיצד להשתמש אבקת מי גבינה בגלידה

מנה טיפוסית של גלידת וניל רגילה מכיל 14 גרם של שומן, 31 גרם של פחמימות – רובן סוכר – ורק 4.6 גרם חלבון. על ידי שימוש באבקת מי גבינה בשילוב עם רכיבים דלי שומן נמוכים אחרים, עם זאת, אתה יכול לקבל גלידה תוצרת בית עם פחות ממחצית השומן והסוכר ו 23 גרם או יותר של חלבון למנה. למרות שזה בריא, גלידה שנעשו עם אבקת מי גבינה עדיין יכול להיות גבוה בקלוריות, כך ליהנות ממנו במתינות.

הטעמים של גלידה אתה יכול לעשות עם אבקת מי גבינה מוגבלים רק על ידי הטעם האישי שלך. אפשרויות אבקת מי גבינה נע בין ממותקים וחסרי טעם לקלאסיקות כמו וניל, בננה, שוקולד ותות שדה, להצעות אקזוטיות יותר כגון מרשמלו וחמאת בוטנים. בחר אבקת מי גבינה רגיל אם אתה מודאג לגבי צריכת שלך של צבעים מלאכותיים טעמים וממתיקים שאינם caloric כגון סוכרלוז. תוכנית להשתמש בערך 1/2 כוס אבקת מי גבינה לעשות שתי מנות של גלידה, מייעץ מחבר ספר בישול סופר תזונה אנה סווארד.

פירות מוסיף הגוף, מתיקות טבעית ותזונה אבקת אבקת מי גבינה תוצרת בית. סוארד מציע באמצעות בננה קפואה מתכון גלידה פשוטה, כי אתה יכול להשתמש כבסיס לאלתור עם טעמים חלופיים של אבקת מי גבינה, אבל 1/4 עד 1/2 כוס של פירות קפואים אחרים כגון גרגרים או דובדבנים הם אופציה נוספת. אם אתם מעדיפים, תחליפו כל פרי טרי, בשל, שיש לכם על היד. הסר את הקליפה, אם יש צורך, ולהוסיף אותו אבקת מי גבינה.

כדי למזג יחד את אבקת מי גבינה, פירות וכל טעם נוסף כמו תערובת פודינג ללא סוכר או תמציות, לבחוש גבינת קוטג ‘דל שומן, יוגורט יוגורט רגיל דל שומן, חלב קוקוס, מסקרפונה מופחת שומן או כל שילוב של אלה. הם יוסיפו חלבון בתפזורת ובאיכות גבוהה ללא תוספת של קלוריות נוספות או שומן מופרז, תוך מתן הגלידה למרקם שמנת. אם אתה משתמש 1/2 כוס אבקת מי גבינה, להוסיף כ 17 אונקיות של המרכיב שבחרת.

בזמן שאתה יכול לעשות אבקה מבוססי אבקת מי גבינה יצרנית גלידה, מה שהופך אותו ביד לא קשה או זמן רב ומאפשר לך לשלוט על עקביות של המוצר המוגמר. לאחר ערבוב יסודי של המרכיבים, עד לתערובת הוא קרם וללא גושים, לשים אותו במקפיא במשך 30 עד 60 דקות. מערבבים שוב את התערובת ומחזירים אותה למקפיא למשך 30 עד 60 דקות נוספות. המשך תהליך ערבוב והקפאה עד הגבינה אבקת מי גבינה הוא כמו להגדיר כפי שאתה מעדיף.

לעשות את זה מי גבינה שלך

קבל מתוק על פירות

גורפת אותו עם תוספת חלבון

גלידה Maker, אופציונלי