איך להיפטר צלקות אקנה באקנה

האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה מציינת כי אקנה הוא מצב העור, כי 85 אחוז של האוכלוסייה בארה”ב ניסיון כפי שהם עוברים את גיל העשרה שלהם. בין אם זה על הפנים או הגוף, אקנה יכול להשאיר כמה הצטלקות מכוערים. Acne.org קובע כי צלקות אקנה הגוף, כמו אלה על התחת, הם לעתים קרובות יותר חמור כמו העור הוא בדרך כלל עבה יותר את הנקבוביות. שפשוף הבגדים יכול לגרות את האקנה ולהגביר את הנזק כי הנגע יש על העור, מה שהופך את הצלקת גרועה יותר.בעוד שאתה לא יכול להיפטר צלקות אקנה לחלוטין, ישנם טיפולים קליניים אשר יכולים לעזור להפחית את המראה של הצטלקות ב האחורי שלך.

תזמון פגישה כדי לדון dermabrasion עבור הצלקות אקנה התחת שלך. טכניקה זו תשתמש מברשת חוט, אשר מסתובב במהירות, כדי לטחון משם על פני העור. שכבות פני השטח, האפידרמיס, יוסרו. זה לא רק מקטין את המראה של הצטלקות שטחית, אלא גם מסייע לקדם צמיחת רקמה חדשה על ידי חשיפת הדרמיס, שכבות העור התחתון.

שוחח עם רופא העור שלך על השימוש לייזר עבור צלקות אקנה באקנה. לייזר resurfacing הוא תהליך שבו העור האפידרמיס נשרף משם. עור העור מתגלה ומחומם. זה מגרה ייצור קולגן ואת הצמיחה של העור החדש, אשר פחות מצולק במראה.

שאל את המומחה שלך עבור זריקות ציטוטוקסיות עבור הצלקות אקנה התחת שלך. טיפול זה כולל הזרקה של תרופות אנטיביוטיות, סטרואידים ותרופה הנקראת Fluorouracil, הידועה יותר בזכות תכונות הסרטן שלה. אלה יכולים להיות מנוהל בנפרד או ביחד בסדרה של זריקות. הם עובדים על ידי פירוק הרקמה הצלקתית ולכן הם הטובים ביותר עבור צלקות בשרני הרים.

תזמן פגישה כימית עם רופא העור שלך. הקילוף הכימי הוא פתרון חומצי אשר ישרוף את האפידרמיס, בהתאם לכוח, חלק מהדרמיס. זה מסיר הצטלקות שטחית ומעודד את הריפוי הטבעי של הגוף תהליכים לגדל עור חדש, פחות מוכה מלמטה.

התייעץ עם המנתח לגבי טכניקות ניקוב עבור צלקות אקנה התחת שלך. זה כרוך כירורגי חיתוך הצלקת מתוך העור. עם scars מזויפים, הרקמה אז יכול להיות reattached ברמה מוגבהת יישור עם שאר העור. אם העור פגום מדי, אז השתלת עור ניתן לקחת מחלק אחר של הגוף, בדרך כלל את האזור מאחורי האוזן.