כיצד לשחזר את המיטה פגום ציפורן – –

מיטת ציפורן פצועה עלולה לגרום לבעיות חמורות. למשל, אתה נמצא בסיכון גבוה יותר לזיהום והמסמר עלול ליפול. אפילו יותר גרוע, אם הנזק למיטה ציפורניים הוא חמור, הציפורן לא יכול לגדול בחזרה. אם יש לך רק נפצע המיטה toenail שלך לא איבדו את הציפורן, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשחזר אותו ולהבטיח ריפוי נאות.

בדוק את הציפורן. אם הציפורן עצמה צהובה או העור שמתחתיו ומסביב לו הוא אדום או דלקתי, ייתכן שיש לך זיהום. קבע פגישה עם הרופא שלך כדי לקבל אבחנה מדויקת ומרשם אנטיביוטי מרשם כדי להרוג את הזיהום ולמנוע נזק נוסף, אומר המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד.

חתוך את הציפורניים באופן קבוע. למרות שאתה יכול לעזוב לגמרי את הציפורן עם המיטה פגום לבד, זמירה את הציפורניים ימנע פיצוח, פיצול או שבירה, אשר יכול לעכב ריפוי ולגרום נזק נוסף.

השתמש קרם לחות על ציפורניים מדי לילה. החל כמות קטנה של שמן צמחי על כל ציפורן כדי למנוע יובש פיצוח של הציפורן, אומר MayoClinic.com.

קח ספקים מדי יום כדי לחזק את הציפורניים, לעודד ריפוי ולמנוע נזק עתידי. ביוטין, סוג של ויטמין B, הוא מועיל במיוחד בשחזור ציפורניים פגומות ומיטות ציפורן, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי.