הוא carafate המשמש reflux חומצה?

על פי המוסדות הלאומיים לבריאות, Carafate, או סוכרלפט כללי, היא תרופה נגד כיב המשמש לטיפול בכיבי קיבה וכיבים התריסריון. Carafate פועל על ידי יצירת ציפוי מגן על אתרי כיב והגנה עליהם מפני חומצה ואנזימים, כך ריפוי יכול להתרחש. Carafate עשוי לשמש לטיפול בכיבים בוושט הנגרמת על ידי חומצה reflux המחלה.

כיבים בוושט.

כיבים בוושט הם פצעים על בטנה של הוושט שעלולים להיגרם על ידי acid reflux או מחלת ריפלוקס gastroesophageal. ריפלוקס חומצה מתרחשת כאשר שרירי הסוגר התחתון של הוושט נפתחים באופן ספונטני והחומצה זורמת חזרה אל הוושט, דבר הגורם לפציעה בשטף הוושט.

מינהל קראפט

על פי Drugs.com, Carafate זמין כטאבלט או נוזל והוא נלקח בדרך כלל ארבע פעמים ביום. Carafate צריך לקחת שעה אחת לפני הארוחות או שעתיים לאחר הארוחות ובשעת השינה. חולים צריכים להימנע מלקחת Carafate יחד עם תרופות אחרות משום Carafate פוגעת קליטה של ​​תרופות אחרות. Carafate צריך לקחת את מלוא אורך הטיפול שנקבע.

התוויות נגד

Drugs.com קובע כי אלרגי של המטופל Carafate או כל החומרים Carafate צריך למנוע את התרופה. Carafate מכיל אלומיניום לא צריך לשמש בחולים עם אי ספיקת כליות. זה גם לא צריך לקחת יחד עם אלומיניום המכיל נוגדי חומצה כי רעילות אלומיניום עלול להתרחש, אשר יכול להוביל לאי ספיקת כליות.

אמצעי זהירות

לדברי Drugs.com, Carafate יש להשתמש בזהירות על נשים בהריון הנקה, כמו גם בחולים עם בעיות בכליות, חסימה של המעיים או עם בעיות בליעה. חולים עם בעיות בכליות צריכים ליידע את הרופא כך מינון Carafate יכול להיות מותאם.

תופעות לוואי

על פי Drugs.com, תופעות לוואי שכיחות של Carafate כוללות סחרחורת, נמנום, כאבי ראש, נדודי שינה, כאבי בטן, הקאות, כאבי בטן, עצירות, שלשולים, פריחה בעור וכאבי גב. תופעת לוואי חמורה של Carafate היא אנצפלופתיה, דלקת של המוח עקב הצטברות של אלומיניום בגוף.