עיסוי לימפתי לירידה במשקל

על פי נתוני רשת בקרת המשקל, 68% מהבוגרים האמריקאים בני 20 ומעלה סובלים מעודף משקל או מהשמנה עם מדד מסת גוף של 25 ומעלה. טיפול בהשמנה הפך למוקד מרכזי של טיפול רפואי ואנשים מוכנים לעתים קרובות לנסות משהו. עיסוי לימפתי עשוי לסייע בהפחתה במשקל אך לא על ידי עיסוי גוף.

זיהוי

עיסוי לימפתי שימש לראשונה בשנות ה -30 כדי לשפר את הניקוז בגוף האדם. מערכת הלימפה שלך עוזרת להיפטר מגופך של פסולת, ולפעמים יכולה להיות חסומה או איטית על פי מכון היהלומים והבריאות בסן פרנסיסקו. בלוטות הלימפה ממוקמות בכל הגוף. טכניקת עיסוי זו משתמשת במשיכות עדינות וקצביות לעבר בלוטות הלימפה כדי לסייע בהפחתת גוף הפסולת. השרירים שלך אינם המיקוד בסוג זה של עיסוי.

אפקטים

עיסויים כגון עיסוי לימפתי יכול לעזור לעצב מחדש את הגוף שלך אבל לא להסיר לצמיתות שומן הגוף. במקום זאת, הוא יכול לשמש משתן כדי לעזור להיפטר הגוף שלך של נוזל עודף כך המשקל שאתה עלול לאבד הוא משקל המים ורק זמני. אם עיסוי הוא המפורסם כמו ירידה במשקל עיסוי, לשאול שאלות מפורטות על ההליך ואת התוצאות הצפויות.

יתרונות

בעוד עיסוי לימפתי אינו מייצר ירידה במשקל קבוע בפני עצמו זה עשוי לסייע לך הסרת משקל הגוף עודף. זה יכול לעזור לשפר את העיכול ואת הסרת פסולת מוצרים מהגוף שלך. זה עשוי גם לעזור לשפר את חילוף החומרים שלך על ידי ridding הגוף שלך של מוצרים פסולת דרך בלוטות הלימפה שלך. הסרת נוזל עודף מהגוף שלך יכול גם לשפר את זרימת הדם. עם דיאטה הגיונית ותרגול עיסוי לימפתי יכול לעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר.

תובנה מומחה

כדי לאבד את משקל הגוף עודף אתה צריך ליצור איזון קלורי שלילי בגוף שלך על פי ד”ר לן קרביץ מאוניברסיטת ניו מקסיקו. הפחתת צריכת הקלוריות הכוללת שלך והגדלת כמות הפעילות הגופנית שאתה עושה מייצרת ירידה משמעותית במשקל לעומת דיאטה או פעילות גופנית בלבד תוכניות. לבצע שינויים קטנים לאורך זמן ולהגדיל בהדרגה את כמות הפעילות שתבצע עבור שינויים חיים בת קיימא.

שיקולים

בעוד עיסוי מועיל עבור רוב האנשים לדון עם הרופא שלך אם אתה על תרופות ו / או להיות מטופלים על כל התנאים הכרוניים. הבריאות שלך ותרופות יכול גם להשפיע על משקל הגוף שלך כדי לדבר עם הרופא שלך על ירידה במשקל. הם עשויים להיות מסוגלים להדריך אותך על הגישה שלך והגדרת יעד ירידה במשקל בריא.