כיצד להסיר splenda מהגוף שלך

ממתיקים מלאכותיים כגון Splenda כבר פופולרי בתזונה שנקרא מזון ללא סוכר במשך עשרות שנים. למרבה הצער, מעט ידוע על ההשפעות ארוכות הטווח שלהם על הבריאות, מומחים רבים מאמינים ההשפעות לטווח קצר שלהם יכול להיות רע, אם לא יותר גרוע, כמו סוכר עצמו. קו ההגנה הטוב ביותר הימנעות סוכר וקלוריות, ואת הירידה במשקל היא לכלול עוד מזון שלם פחות מעובד מזון מזוקק בתזונה. לאחר ניקוי ראשוני, שבמהלכם אתה עלול להרגיש כמה תסמיני גמילה, הבריאות שלך יהיה שיפור משמעותי לאחר ממתיקים מלאכותיים.

בחר תאריך כדי להפסיק את השימוש Splenda “טורקיה קר”. זכור כי אתה עלול להרגיש כמה תסמינים של נסיגה, כגון כאבי ראש ועצבנות, ולכן עדיף לבחור פעם כאשר לוח הזמנים שלך אינו עסוק.

הוסף עוד מזון שלם לתזונה, כגון פירות וירקות טריים, דגנים מלאים, בשר רזה, עוף, דגים, אגוזים וקטניות.

יש ארוחת בוקר גבוהה של חלבון ביצים, דגנים מלאים ופירות טריים כדי להפחית את התשוקה שלך עבור מזונות ומשקאות ממותקים עם Splenda.

יש חטיף מזין בכל פעם שאתה מרגיש תשוקה עבור מזון או ממתיק ספלינדה. חטיף עתירי חלבון, כמו ביצה קשה או פיסת דגים, יגרום לך להרגיש יותר מרווה ולהפסיק את התשוקה שלך מהר יותר.

לשתות הרבה מים כדי לשטוף את המערכת. כלל אצבע טוב הוא לשתות חצי משקל הגוף שלך אונקיות ליום, ועוד אם אתה לממש ו / או לשתות אלכוהול או משקאות המכילים קפאין.

קבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית Cardiovascular ביום, אשר גם מסייע לשטוף toxins ו שאריות Splenda מהמערכת.