כיצד להסיר תג עור אנאלי

תגי עור אנאליים הם גידולים לא סרטניים של עודף העור המופיע ליד הפתיחה של פי הטבעת. הם קשורים לפעמים עם בעיות אחרות anorectal, כולל טחורים. בדרך כלל, תגי העור אנאלי לא מופיעים עם סימפטומים אחרים. עם זאת, הם יכולים לגרום אי נוחות או גירוד, והוא עשוי להיחשב מכוערים. בנוסף, הם עלולים להיות מגורה או לדמם מן החיכוך. יש חשש היגייני גם כן, מציין Hemorrhoid.net, כמו חומר צואה יכול לצבור מתחת לתגי העור אנאלי. הרופא שלך יכול להסיר את תגי העור אנאלי בשבילך.

ראה את הרופא שלך לאישור כי הצמיחה שלך היא, למעשה, תג עור אנאלי. ניתן לבלבל את תגי העור עם יבלות ויראליות וזיהום בעור הידוע בשם molluscum contagiosum, מציין החברה ניו זילנד דרמטולוגית. הרופא שלך ישלול גידולים אחרים, ואולי לבצע ביופסיה אם יש חשד לסרטן העור.

יש anoscopy, הליך לבדיקת פי הטבעת, תעלת אנאלי פי הטבעת. בדיקות אנוסקופיה עבור טחורים, זיהומים, גידולים, דלקת, פוליפים אנאליים ובעיות עור אחרות. זה יכול לאתר אחרים תגי העור אנאלי גם כן. Anoscope, צינור משומן עם אור בסוף, מוכנס כמה סנטימטרים לתוך פי הטבעת, מסביר MedlinePlus. סביר להניח שיהיה קצת אי נוחות, ואתה עלול להרגיש את הדחף יש תנועה המעי. ההכנה עשויה לכלול ריקון המעיים עם משלשל או חוקן, ויש סיכון קטן או התאוששות הקשורים ההליך.

בחר שיטת הסרה עבור תג העור אנאלי שלך על ידי דיון באפשרויות עם הרופא שלך. שקול את המלצותיה ומידע על השיטות השונות הזמינות. הבריאות שלך, ההיסטוריה הרפואית וההעדפות יילקחו בחשבון, וכך גם המיקום, הגודל ומאפיינים אחרים של הצמיחה.

עוברים את שיטת ההסרה שנבחרה. הרופא שלך יכול פשוט קהה וחתך את תגי העור אנאלי עם אזמל או מספריים כירורגיים. תגיות העור יכול להיות קשור עם תפר בהליך המכונה קשירת, אשר בסופו של דבר גורם רקמות למות ליפול. בנוסף, תגי העור אנאלי ניתן להקפיא או נשרף עם הליכים נקרא cryosurgery ו electrosurgery, בהתאמה. ניתוח לייזר יכול לשמש לעתים גם להסרת תג העור.